Na temat rosnącej popularności kryptowalutowej giełdy StormGain pisaliśmy niedawno. Dziś rozpoczynamy nową ofertę dla naszych czytelników, którzy rejestrując się na tej platformie otrzymują 14-dniowy, darmowy dostęp do analiz profesjonalnego tradera – Darka Rydwelskiego.

StormGain to win-win i pełna transparentność

Jak niedawno donosiło BeInCrypto Polska, StormGain zainicjował partnerstwo z klubem piłkarskim Lazio Rzym. Ponadto nasi czytelnicy mogą skorzystać z obszernego wprowadzenia w jej podstawowe funkcjonalności i interfejs.

Niewątpliwie rejestracja na StormGain to sytuacja win-win dla każdego. My polecamy nowatorską, kryptowalutową giełdę i cieszymy się z rosnącej grupy jej użytkowników. Nasi czytelnicy dostają codziennie darmowe analizy Bitcoina i rynku kryptowalut na otwartej grupie BeInCrypto Polska Społeczność oraz 14-dniowy, darmowy dostęp do 4 profesjonalnych grup tradingowych o bardzo wysokiej skuteczności.

Jak uzyskać dostęp na darmowe 14 dni analiz tradingowych? Nic prostszego! Wystarczy wykonać 3 proste kroki:

  1. Zarejestruj się na innowacyjnej giełdzie kryptowalut StormGain korzystając z linku: https://bit.ly/BeInCryptoPremiumPL
  2. Prześlij minimum 20 USD w wybranej przez siebie kryptowalucie: BTC, ETH, BCH, LTC, XRP lub 20 USDT na swoje konto na platformie StoimGain.
  3. Prześlij nam prywatną wiadomość na @BeInCryptoPremiumPL ze zdjęciem (screen shot) swojego portfela z wpłatą 20 USD w wybranej kryptowalucie.

Pamiętaj, że wpłata 20 USD jest tylko depozytem złożonym przez ciebie, na należącym do ciebie koncie, w całości do wykorzystania na platformie StormGain!

14 dni z grupą tradingową

Po spełnieniu 3 powyższych kroków uzyskasz linki rejestracyjne do darmowego dostępu do grup naszego profesjonalnego tradera – Darka Rydwelskiego – którego sylwetkę ostatnio prezentowaliśmy.

Darek od 10 lat skutecznie analizuje rynki i aktywnie w nich uczestniczy. Postawiliśmy na niego ponieważ jest praktykiem tradingu z regularnymi profitami, a także posiada wiele sukcesów edukacyjnych. W otwartej grupie BeInCrypto Polska Społeczność otrzymasz niektóre z jego analiz, natomiast pełne i regularne analizy dostępne są w jego 4 grupach tradingowych. Zachęcamy też do odwiedzenia jego własnej grupy szkoleniowej.

Profesjonalny trader będzie zamieszczał codziennie dla naszych czytelników:

  • Aktualizacje i analizy dotyczące Bitcoina
  • Aktualizacje i analizy dotyczące całego rynku kryptowalut
  • Rezultaty jego trejdów wraz z opisami

Jeśli chcesz pójść o krok dalej w świecie krypto i uzyskać pełen dostęp do grupy szkoleniowo-tradingowej Darka Rydwelskiego, to nie znajdziesz lepszej okazji niż teraz w BeInCrypto Polska!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, nie wahajcie się ich zadać na otwartej grupie lub wyślijcie prywatną wiadomość do @BeInCryptoPremiumPL.