Yearn Finance uruchamia skarbce v2, token YFI wzrasta o 15%

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Skarbce Yearn v2 są najwyraźniej aktywne, ale podano niewiele szczegółów.

  • Aktualizacja jest częścią szerszego przeprojektowania Yearn Finance.

  • Cena YFI idzie w górę do 40.000 USD.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Protokół zdecentralizowanych finansów (DeFi) Yearn Finance w końcu uruchomił długo oczekiwaną wersję 2 swoich skarbców, ale szczegółów wciąż brakuje. W międzyczasie jego natywny token YFI podskoczył o około 15%.

Sponsorowane

Sponsorowane

W ramach szerszego przeprojektowania dla Yearn Finance, skarbce v2 zostały dziś uruchomione wśród niewielkiej ilości fanfar i kilku szczegółów. Poza krótkim, ale kolorowym klipem wideo.

Strategie zarabiania na istniejących skarbcach v1 były ostatnio nieco słabe, co spowodowało spadek płynności na platformie. Yearn ma nadzieję, że nowe strategie odmłodzą ekosystem i przywrócą farmerom powodzie.

Sponsorowane

Sponsorowane

Jeden z niezależnych konsultantów języka programowania inteligentnych kontraktów Vyper dodał, że skarbce v2 były tworzone od czterech miesięcy i przeszły osiem iteracji projektowych.

Nowe skarbce finansowe Yearn

Obecnie witryna Yearn Finance wyświetla skarbce v1, z których curve.fi/BUSD osiąga najlepsze wyniki, przynosząc około 20% zysku rocznie.

Migawka niektórych nowych skarbców została opublikowana przez entuzjastę DeFi i Ethereum „Calamenium”:

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie ma dużej różnicy między wydajnością skarbców v1 i v2.

Jednak skarbiec Chainlink jest ponownie aktywny, dodano skarbiec yHegic i dostępny jest skarbiec SushiSwap v2. Ten ostatni zgodnie z zrzutem ekranu wykazywał ujemną wydajność. Długo oczekiwana następna iteracja skarbca YETH nigdzie nie była widoczna.

Ponieważ Yearn Finance nie wyjaśnia nic „oficjalnego” na temat nowych skarbców, wydaje się, że farmerzy zajmujący się wydobywaniem płynności będą musieli poczekać trochę dłużej. Deweloper „Vasa” powiedział, że w tej chwili pracuje nad trzema z nich.

W tej chwili więcej uwagi przyciąga propozycja wykupu i budowy Yearn, która może wymagać wytworzenia większej ilości YFI.

Oczywiście, wszystko zostanie rozstrzygnięte w drodze głosowania. Kanał na Twitterze założyciela Andre Cronje w ciągu ostatniego dnia zawierał bałagan memów, ale jeden tweet się wyróżniał:

Cronje wypuścił również monumentalną tyradę w społeczności DeFi w zeszłym tygodniu, gdy scena zaczęła przypominać cyrk.

Aktualizacja ceny YFI

Zwiększona aktywność wokół protokołu podniosła cenę tokenów dla YFI, które wzrosło o około 15% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Z najniższego w ciągu dnia poziomu około 34 000 USD, YFI wzrósł do 40 000 w momencie publikacji.

Główną atrakcją YFI jest jego wyjątkowo niska podaż, więc przesłanka tworzenia większej ilości może nie być korzystna dla wielu, którzy w niego zainwestują.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Martin pisze o cyberbezpieczeństwie i informatyce od dwóch dekad. Ma wcześniejsze doświadczenie w tradingu oraz aktywnie zajmuje się branżą blockchain i kryptowalut od 2017 roku.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz