XRP już tylko 10% od wrześniowych szczytów dzięki byczemu momentum

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • XRP podąża za długoterminową opadającą linią oporu i wybił się z krótkoterminowej linii oporu.

  • Wskaźniki techniczne są bycze na wielu interwałach.

  • XRP znajduje się w 3 fali pięciofalowego ruchu wzrostowego.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

XRP (XRP) jest bardzo blisko zarówno długo- jak i krótkoterminowych, diagonalnych i horyzontalnych poziomów oporu. Wskaźniki techniczne i akcja cenowa wspierają możliwość, że altcoin się wybije.

Sponsorowane Sponsorowane

XRP rośnie od tygodnia 19-26 lipca, kiedy to odbił się od horyzontalnego obszaru 0,60 USD. Odbicie zatwierdziło ten obszar jako wsparcie. Było to istotne wydarzenie, ponieważ wcześniej obszar ten działał jako opór przez 924 dni.

Ruch w górę jest wspierany zarówno przez MACD i RSI.

MACD, który jest tworzony przez krótko- i długoterminową średnią kroczącą (MA), jest pozytywny i porusza się w górę. Oznacza to, że krótkoterminowa średnia krocząca porusza się szybciej niż długoterminowa, co jest oznaką byczego trendu.

Sponsorowane Sponsorowane

Wskaźnik RSI, który jest wskaźnikiem momentum, jest powyżej 50. To również wskazuje na byczą dynamikę.

Jednak XRP nadal podąża za opadającą linią oporu, która obowiązuje od kwietniowego szczytu na poziomie 1,96 USD.

Wybicie ponad nią potwierdziłoby, że korekta jest zakończona.

Wykres tygodniowy XRP
Wykres dzięki Tradingview

Kiedy nastąpi wybicie XRP?

Na wykresie dziennym widać, że XRP próbuje się wybić z obszaru oporu na 1,40 USD. Jest to poziom oporu przy zniesieniu 0,618 Fib mierząc dla całego ruchu spadkowego.

Wybicie powyżej tego poziomu prawdopodobnie zaprowadziłoby XRP aż do jego wrześniowych szczytów. Co więcej, spowodowałoby to przełamanie wcześniej wspomnianej opadającej linii oporu.

Podobnie jak w przypadku tygodniowego interwału, RSI i MACD poruszają się w górę na dziennym interwale, wspierając możliwość, że XRP się wybije.

Wykres dzięki Tradingview

Liczba fal

Trader kryptowalutowy @Altstreetbet nakreślił wykres XRP, stwierdzając, że altcoin rozpoczął nowy ruch w górę i wkrótce przebije się powyżej 2 USD.

Źródło: Twitter

Liczba fal sugeruje, że XRP znajduje się w trzeciej fali (pomarańczowej) pięciofalowego ruchu w górę.

Wzrost od dnia 20 lipca (zaznaczony na zielono) jest bardzo prawdopodobny jako pięciofalowy ruch w górę. Sugeruje to zatem, że kierunek trendu jest wzrostowy, podczas gdy spadek we wrześniu (zaznaczony na czarno) był strukturą korekcyjną.

W tym przypadku, XRP właśnie rozpoczął falę trzecią.

Jeśli altcoin przesunie się powyżej kwietniowych szczytów na poziomie 1,96 USD, następny opór będzie znajdował się na poziomie 2,86 USD. Jest to poziom zewnętrznego zniesienia 1,61 Fib mierząc dla całego spadku.

Wykres dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz