XRP traci długoterminowe wsparcie po dużym spadku

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • XRP spadł poniżej długoterminowej rosnącej linii wsparcia i obszaru wsparcia na 0,32 USD.

  • Długoterminowe i dzienne wskaźniki techniczne są niedźwiedzie.

  • XRP może znajdować się w przedłużonej, niedźwiedziej trzeciej fali.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cena XRP znacznie spadła w zeszłym tygodniu i zamknęła się poniżej obszaru 0,32 USD, który wcześniej działał jako wsparcie.

SponsorowaneSponsorowane

Dopóki XRP nie odzyska tego poziomu, to długoterminowy trend jest uważany za niedźwiedzi.

Długoterminowe poziomy XRP

Wykres tygodniowy pokazuje, że XRP spadł, aby osiągnąć zamknięcie poniżej obszaru 0,32 USD. Jest to poziom, który działał jako wsparcie, odkąd nastąpiło wybicie w listopadzie.

SponsorowaneSponsorowane

Jest to bardzo niedźwiedzi rozwój, który sugeruje, że może cena spaść, ponieważ oczekuje się, że obszar 0,32 USD będzie teraz działał jako opór.

XRP jest obecnie notowany tuż powyżej wsparcia na poziomie 0,21 USD. Jeśli ten obszar wsparcia się załamie, to następny będzie wynosił 0,175 USD.

Wskaźniki techniczne są zdecydowanie niedźwiedzie. Oscylator stochastyczny zrobił niedźwiedzi krzyż, a RSI przeszedł poniżej 50.

Wykres XRP dzięki Tradingview

Kryptowalutowy trader @TradingTank przedstawił wykres XRP, stawiając pytanie, czy będzie on w stanie utrzymać się powyżej kluczowego wsparcia w obliczu szczególnie negatywnych newsów.

Odczyty i ruchy cen z wykresu tygodniowego sugerują, że XRP nie będzie w stanie się utrzymać. Aby mieć jaśniejszy obraz ruchu, musimy spojrzeć na wykres dzienny.

Źródło: Twitter

Załamanie poniżej wsparcia

Wykres dzienny pokazuje, że XRP również załamał się poniżej rosnącej linii wsparcia, która istniała od marca.

To kolejny niedźwiedzi znak sugerujący, że na horyzoncie pojawiają się niższe ceny. Podobnie jak w przypadku tygodniowego interwału, wskaźniki techniczne dla interwału dziennego są również niedźwiedzie.

Wykres XRP dzięki Tradingview

Dwugodzinny wykres pokazuje kolejne załamanie, tym razem z niewielkiego obszaru wsparcia na 0,27 USD. Na wykresie dwugodzinnym nie ma również zwyżkowych znaków odwrócenia.

Wykres XRP dzięki Tradingview

Liczba fal

Liczba fal dla XRP jest podobnie niedźwiedzia, co sugeruje, że znajduje się on w przedłużonej trzeciej fali (pomarańczowej), która prawdopodobnie przeniesie go do wcześniej zarysowanego obszaru wsparcia na 0,175 USD. Po ewentualnym odbiciu może on ponownie spaść.

Liczba podfali jest zaznaczona na czarno, a cena znajduje się obecne w podfali 5.

Wykres XRP dzięki Tradingview

Konkluzja

Oczekuje się, że XRP spadnie do poziomu 0,175 USD, zanim prawdopodobnie odbije. Długoterminowy trend jest prawdopodobnie niedźwiedzi.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj!

Zastrzeżenie: handel kryptowalutami wiąże się z wysokim poziomem ryzyka i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Poglądy wyrażone w tym artykule nie odzwierciedlają poglądów BeInCrypto.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz