Wystawa NFT w Singapurze łączy sztukę kryptowalutową i kuchnię

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Appetite, restauracja i przestrzeń artystyczna w Singapurze, jest gospodarzem wystawy dzieł sztuki poświęconej wczesnym dniom kryptowalut.

  • Na wystawie znajdą się dzieła sztuki wypożyczone od kolekcjonerów

  • Niektórzy z artystów na wystawie to Andy Warhol i Beeple

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Popularna singapurska giełda kryptowalutowa organizuje pierwszą w swoim rodzaju wystawę sztuki tokenów niewymienialnych (NFT) z dziełami Andy’ego Warhola i Beeple.

Sponsorowane Sponsorowane

Nowa wystawa o nazwie “Right Click + Save” została uruchomiona przez singapurską restaurację-koncept artystyczny Appetite. We współpracy z singapurską giełdą kryptowalut Coinhako.

Kolekcja obejmuje wczesne artystyczne ekspresje z branży kryptowalut i pokazuje kulturę wizualną społeczności kryptowalutowych. Ta szczególna wystawa była kuratorowana przez pracownika Clara Che Wei Peh, kierownika artystycznego w Appetite i założyciela społeczności internetowej o nazwie NFT Asia.

NFT

Wystawa obejmuje Untitled (Flower) Andy’ego Warhola, ALIVE Michaela Josepha Winkelmanna, lepiej znanego jako Beeple. Machine Hallucinations: Synthetic Mars Terrain autorstwa Refika Anadola, a także między innymi Portraits of a Mind Roberta Alice’a. Praca Andy’ego Warhola pochodzi z około 1985 roku. Pracę odzyskano z dyskietek w 2014 roku i utworzona jako NFT w 2021 roku.

Sponsorowane Sponsorowane

Wystawa odbywa się w Fine Art Storage Services w La Freeport. Appetite umożliwia oglądanie “Right Click + Save” tylko po wcześniejszym umówieniu się. Wystawa będzie czynna od 7 do 14 listopada 2021 roku. Prezentowane prace są wypożyczone od kolekcjonerów i artystów. Wypełnią cztery pomieszczenia w obiekcie.

Praca pokazowa, pojedyncza praca o nazwie “Doge To The Moon”, będzie zawierała NFT i fizyczną figurkę. Aukcja tego dzieła rozpocznie się 11 listopada, a cena wywoławcza wyniesie 260 000 dolarów.

Dzieło Beeple’a, HUMAN ONE, trójwymiarowa rzeźba wideo, 9 listopada na aukcji Christie’s uzyskała 28,9 mln dolarów od szwajcarskiego licytatora. Ta kinetyczna rzeźba-wideo przedstawia dystopijne obrazy i jest dostępna poprzez blockchain Ethereum.

Galeria sztuki czy restauracja?

Coinhako ma ponad 300 000 użytkowników w Singapurze, a ta wspólna wystawa jest jej pierwszą próbą wejścia w przestrzeń NFT.

Appetite został wymyślony przez nagrodzony gwiazdką Michelina dział badań i rozwoju restauracji Nouri w 2018 roku. Obiekt jest po części galerią sztuki, po części restauracją, z pokojem odsłuchowym, który odtwarza płyty winylowe.

Obiekt o powierzchni 2 000 stóp kwadratowych został zaprojektowany tak, aby był nieformalny i relacyjny. A jego założycielem jest szef kuchni Ivan Brehm. Zespół Appetite kuratoruje nowatorskie wystawy, które prezentują artystów, których prace są w większości niespotykane w Singapurze.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Sponsorowane
Share Article

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz