Wybicie Cardano (ADA) może oznaczać nowe roczne szczyty

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Cardano jest notowane między długoterminowym wsparciem a oporem na poziomach 0,095 i 0,17 USD.

  • ADA wybiło się z równoległego kanału wstępującego.

  • ADA może znajdować się wewnątrz trójkąta czwartej fali.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cena Cardano (ADA) została odrzucona przez długoterminowy poziom oporu na 0,17 USD. Od czerwca 2018 r. cena nie osiągnęła długoterminowego zamknięcia powyżej tego oporu.

Sponsorowane

Sponsorowane

Tak długo, jak Cardano znajduje się wewnątrz tej byczej struktury, oczekuje się wybicia i udanego przejścia powyżej tej strefy oporu.

Długoterminowe poziomy Cardano

Cena ADA rośnie od marca. W czerwcu przesunęła się powyżej obszaru oporu na 0,095 USD, osiągając szczyt na 0,171 USD, po czym spadła, aby zweryfikować obszar 0,095 USD jako wsparcie (pokazane zielonymi strzałkami poniżej).

Sponsorowane

Sponsorowane

ADA rozpoczęło kolejny ruch wzrostowy po tym, jak i ponownie znalazło się tuż poniżej obszaru 0,017 USD (czerwone strzałki). Przebicie powyżej tego poziomu zapewniłoby stosunkowo wolną od oporu ścieżkę do 0,41 USD, a jedynymi oporami są poziomy zniesienia Fib 0,5 i 0,618 odpowiednio na poziomach 0,21 i 0,26 USD.

Jednak wskaźniki techniczne przedstawiają mieszane perspektywy. RSI wygenerował niedźwiedzią dywergencję i spada poniżej obszaru wykupienia. Podobnie oscylator stochastyczny wykonał niedźwiedzi krzyż. Z drugiej strony MACD porusza się w górę i znajduje się powyżej 0 – jest to byczy znak.

Dlatego należy bliżej przyjrzeć się niższym interwałom, aby określić, w jakim kierunku ADA prawdopodobnie będzie podążać w następnej kolejności.

Wykres ADA dzięki Tradingview

Wybicie z kanału

Spojrzenie na dzienne interwały pokazuje, że ADA rozpoczęła handel w kanale równoległym w dniu 22 września. Ostatecznie wydostała się z tego kanału w dniu 21 listopada i potwierdziła go później jako wsparcie (zielone strzałki). To prawdopodobnie początek impulsywnego ruchu.

Dopóki Cardano jest notowane powyżej tego kanału, to oczekuje się, że będzie kontynuowało ruch w górę, prawdopodobnie w kierunku poziomu oporu opisanego w poprzedniej sekcji.

Jednak wskaźniki techniczne są nadal niezdecydowane. RSI jest byczy, MACD jest neutralny, a oscylator stochastyczny jest niedźwiedzi.

Wykres ADA dzięki Tradingview

Wykres krótkoterminowy pokazuje możliwe powstanie byczej struktury, ponieważ ADA podąża za rosnącą linią wsparcia (ciągła) i wybiła się z opadającej linii oporu (przerywana).

Chociaż może nastąpić krótkoterminowy spadek w celu potwierdzenia tych linii, to oczekuje się, że ADA będzie nadal rosnąć.

Wykres ADA dzięki Tradingview

Liczba fal Cardano

Kryptowalutowy trader @Thetradinghubb stwierdził, że ADA prawdopodobnie będzie znajdować się wewnątrz długoterminowego trójkąta czwartej fali.

Źródło: Twitter

Możliwość, że ADA jest w swojej czwartej fali (pokazanej na pomarańczowo poniżej) pasuje do liczby fal przedstawionej w naszej poprzedniej analizie. Liczba podfal dla trójkąta czwartej fali jest podana na niebiesko.

Trzecia fala zakończyła się na 3,61 Fib przedłużenia fali 1, a potencjalny cel dla szczytu fali 5 znajduje się na 0,208 USD (4,61 przedłużenie Fib fali 1). Cel ten zbiega się również z długoterminowym poziomem oporu na 0,21 USD przedstawionym w pierwszej sekcji.

Kolejnym najbardziej prawdopodobnym celem dla szczytu fali 5 byłby 0,243 USD, co stanowi 1,61 Fib przedłużenia fal 1-3. Bardziej wyraźny cel powinien ujawnić się po zakończeniu fali 4 i rozpoczęciu fali 5.

Spadek poniżej dolnego poziomu fali podrzędnej C (niebieski) na 0,13 USD unieważniłby tę konkretną liczbę fal.

Wykres ADA dzięki Tradingview

Konkluzja

Oczekuje się, że cena Cardano wybije się z symetrycznego trójkąta i zbliży do poziomów oporu między 0,21 a 0,25 USD. Spadek poniżej 0,13 USD unieważniłby ten byczy scenariusz.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą ICX przez BeInCrypto, kliknij tutaj!

Zastrzeżenie: handel kryptowalutami wiąże się z wysokim poziomem ryzyka i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Poglądy wyrażone w tym artykule nie odzwierciedlają poglądów BeInCrypto.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz