Wspaniała siódemka: QNT, AMP, FTM, TFUEL, WAVES, SHIB, THETA – najwięksi wygrani 11-18 czerwca

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
 • QNT i AMP osiągnęły nowe rekordy w zeszłym tygodniu.

 • THETA i TFUEL wyszły z malejących kanałów równoległych.

 • WAVES podąża za rosnącą linią wsparcia.

 • promo

  Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

BeInCrypto przygląda się siedmiu altcoinom, które najbardziej wzrosły w ciągu ostatnich siedmiu dni, od 11 do 18 czerwca.

Sponsorowane

Sponsorowane

Te altcoiny to: 

 • Quant (QNT) : 43,59%
 • Amp (AMP): 33,00%
 • Fantom (FTM): 17,31%
 • Theta Fuel (TFUEL): 13,40%
 • Waves (WAVES): 13,39%
 • SHIBA INU (SHIB): 10,46%
 • THETA (THETA): 9,65%

QNT

QNT rośnie, odkąd 23 maja odbił się od długoterminowej linii wsparcia (zielona ikona). Wzrost trwał do 17 czerwca, kiedy osiągnięto nowe ATH w wysokości 84,92 USD. Maksimum było bardzo bliskie zewnętrznemu poziomowi zniesienia 1,61 Fib na poziomie 89,27 USD, co jest prawdopodobnym obszarem odwrócenia.

Sponsorowane

Sponsorowane

Obecnie QNT próbuje znaleźć wsparcie powyżej poprzedniego ATH, w pobliżu 64,33 USD.

Wskaźniki techniczne nadal są zwyżkowe, wspierając kontynuację ruchu w górę.

Wykres według TradingView

AMP

AMP rósł, ponieważ 23 maja osiągnął najniższy poziom 0,023 USD. Chociaż początkowo został odrzucony przez obszar oporu 0,076 USD, w końcu udało mu się wybić. 

Podobnie jak w przypadku QNT, 16 czerwca osiągnął nowe ATH na poziomie 0,121 USD. Maksimum nastąpiło dokładnie na poziomie zewnętrznego oporu zniesienia 1,61 Fib, na poziomie 0,11 USD.

Obecnie AMP spada w kierunku poprzedniego oporu wynoszącego 0,076 USD, który ma teraz działać jako wsparcie.

Wskaźniki techniczne w dziennym przedziale czasowym są nadal bycze, o czym świadczy dodatni MACD i byczy krzyż w oscylatorze stochastycznym (zielone ikony).

Wykres według TradingView

FTM

FTM spada wraz ze spadkową linią wsparcia od 23 lutego. Linia została potwierdzona pięć razy, ostatnio 12 czerwca (zielona ikona), inicjując obecny ruch w górę.

Odbicie poprzedziła bycza dywergencja w oscylatorze MACD, RSI i stochastycznym, zwiększając jego znaczenie.

Jeśli ruch w górę będzie kontynuowany, następny najbliższy opór wyniósłby 0,477 USD, czyli poziom oporu zniesienia wynoszący 0,382 Fib.

Wykres według TradingView

TFUEL

TFUEL wyszedł z malejącego kanału równoległego 1 czerwca (zielona ikona). Udało mu się osiągnąć nowe ATH 9 czerwca. Jednak wkrótce potem spadł. Szczyt osiągnięto na potencjalnym poziomie oporu na rozciąganie Fib na poziomie 0,69 USD (biały).

Po spadku, TFUEL odbił się w okolicy 0,47 USD, potwierdzając to jako wsparcie. Tak długo, jak notowanie przekracza ten poziom, trend uważany jest za byczy.

Jest prawdopodobne, że ruch w górę jest częścią piątej fali byczego impulsu. Jeśli się rozszerzy, może zabrać token aż do 1,02 USD.

Jednak wskaźniki techniczne zaczynają wykazywać słabość, o czym świadczy potencjalny niedźwiedzi krzyż w oscylatorze stochastycznym (czerwone kółko).

Wykres według TradingView

WAVES

WAVES od początku roku podąża za rosnącą linią wsparcia. Potwierdził to wiele razy, ostatnio 12 czerwca, inicjując obecny ruch wzrostowy.

Po wybiciu token próbuje utrzymać obszar 16,40 USD jako wsparcie.

Wskaźniki techniczne dostarczają pewnych byczych znaków, takich jak byczy krzyż w oscylatorze stochastycznym. Jednak nie są one wystarczające do potwierdzenia byczego odwrócenia.

Następny najbliższy obszar oporu to 23,20 USD.

Wykres według TradingView

SHIB

SHIB osiągnął rekordowo niską cenę 0,0000055 USD 12 czerwca. Od tego czasu rośnie, a 15 czerwca udało mu się wybić z opadającej linii oporu.

Obecnie próbuje zweryfikować to jako wsparcie. Jeśli się powiedzie, prawdopodobnie wzrośnie w kierunku następnego poziomu oporu na 0,00001450 USD. Jeśli nie, prawdopodobnie spadnie do nowego rekordowego minimum.

Wykres według TradingView

THETA

THETA rosła od 19 maja, kiedy to odbiła się od linii wsparcia opadającego kanału równoległego. Po odzyskaniu obszaru 8,35 USD, wybił się z kanału.

Obecnie znajduje się tuż poniżej obszaru oporu 10,35 USD. Wybicie powyżej może wywołać gwałtowny ruch w górę.

Wskaźniki techniczne są bycze, ponieważ zarówno RSI, jak i MACD rosną.

Wykres według TradingView

Aby uzyskać najnowszą analizę Bitcoin (BTC) BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz