EXCLUSIVE Wspaniała siódemka: CRV, KSM, FIL, SOL, XMR, OKB, VET – najwięksi wygrani 28 maja – 4 czerwca

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
 • CRV i SOL wyrwały się z opadających linii oporu.

 • FIL podąża za malejącą linią oporu.

 • XMR i SOL osiągnęły rekordowe wartości odpowiednio 17 maja i 18 maja.

 • promo

  Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

BeInCrypto przygląda się siedmiu altcoinom, które najbardziej wzrosły w ciągu ostatnich siedmiu dni, od 28 maja do 4 czerwca.

Sponsorowane

Sponsorowane

Te altcoiny to:

 • Curve Dao Token (CRV) : 37.76%
 • Kusama (KSM) : 35%
 • Filecoin (FIL) : 30%
 • Solana (SOL): 21.63%
 • Monero (XMR) : 20.83%
 • OKB (OKB) : 20.40%
 • Vechain (VET) : 19.04%

CRV

CRV rósł od osiągnięcia dołka 23 maja. 1 czerwca udało mu się wyrwać z opadającej linii oporu, która istniała od 13 maja, i osiągnął szczyt 0,274 USD.

Sponsorowane

Sponsorowane

Został jednak odrzucony i od tego czasu spada.

Najbardziej prawdopodobny obszar wsparcia, który może stworzyć wysoki dołek, znajduje się na 1,90 USD. Jest to poziom wsparcia zniesienia 0,5 Fib dla całego ruchu w górę.

Wykres według TradingView

KSM

19 maja KSM osiągnął najniższy poziom 158,75 USD i odbił się. Po utworzeniu wyższego dołka odzyskał obszar 295 USD, ponownie potwierdzając go jako wsparcie.

Ruch w górę trwał, aż 3 czerwca osiągnięto najwyższy poziom 487,3 USD. Stanowiło to wzrost o 205% od najniższego poziomu. Jednak KSM później gwałtownie spadło.

Odrzucenie nastąpiło tuż przy obszarze oporu zniesienia 0,618 Fib. W rezultacie token próbuje teraz znaleźć wsparcie i stworzyć wyższy dołek.

Wykres według TradingView

FIL

FIL spadał wraz z opadającą linią oporu, odkąd 1 kwietnia osiągnął ATH w wysokości 238,38 USD. 19 maja zainicjował odbicie, jak dotąd udało mu się osiągnąć najwyższy poziom 97,99 USD.

Jednak musi się jeszcze przebić, a nawet osiągnąć wyżej wspomnianą opadającą linię oporu. Dopóki tak się nie stanie, nie możemy uznać trendu za zwyżkowego. Jeśli nastąpi wybicie, następny obszar oporu zostanie znaleziony na 140 USD.

Wykres według TradingView

SOL

SOL osiągnął najwyższą w historii cenę 53,58 USD w dniu 18 maja i zaczął spadać. Ruch w dół trwał do momentu, gdy 23 maja osiągnięto najniższy poziom 19,10 USD.

Token poruszał się w górę od 3 czerwca, do tej pory udało mu się osiągnąć najwyższy poziom 41,52 USD. Stanowiło to wzrost o 118% w stosunku do minimów.& Chociaż SOL został odrzucony, próbuje stworzyć wysoki dołek w pobliżu poziomego obszaru wsparcia 32,50 USD.

Wykres według TradingView

XMR

XMR osiągnął rekordowo wysoką cenę 517 USD 17 maja i rozpoczął ruch w dół. Spadek trwał, aż 10 maja osiągnięto najniższy poziom 171,48 USD.

Od tego czasu token odbił się, ale nie zdołał pokonać obszaru oporu 304 USD. Jest to poziom zniesienia 0,382 Fib ostatniego ruchu w dół. Zamiast tego XMR stworzył wzór podwójnego szczytu i zaczął spadać. Musi jeszcze stworzyć wyższy dołek po upadku.

Wykres według TradingView

OKB

OKB porusza się w dół od 3 maja, kiedy to osiągnął rekordowo wysoką cenę 44,35 USD. Chociaż początkowo odbił się od długoterminowej, rosnącej linii wsparcia 19 maja, zaczął się załamywać dwa dni później.

OKB wzrósł 2 i 3 czerwca, ale jeszcze nie odzyskał linii wsparcia, od której się załamał. Dopóki tak się nie stanie, trend jest uważany za niedźwiedzi.

Wykres według TradingView

VET

VET spadł w okresie od 17 kwietnia do 23 maja, spadając z rekordowo wysokiej ceny 0,278 USD do najniższego poziomu 0,066 USD. Od tego czasu rosła, osiągając najwyższy poziom 0,152 USD 4 czerwca.

Ruch powyżej dołka z 24 kwietnia na poziomie 0,14 USD (czerwona linia) potwierdza, że ​​jest to struktura korygująca, a nie niedźwiedzi impuls.

Jednak akcja cenowa nie jest jeszcze uparty. Aby można było to uznać za konieczne, wymagane jest odzyskanie obszaru oporu poziomego 0,162 USD.

Wykres według TradingView

Koniecznie sprawdź BeInCrypto „ Nienawistna ósemka: HNT, MATIC, KLAY, ETC, REV, ICP, EGLD, QTUM — najwięksi przegrani tygodnia 28 maja – 4 czerwca”. Osiem altcoinów, które najbardziej spadły w ciągu ostatnich siedmiu dni, od 28 maja do 4 czerwca

Aby uzyskać najnowszą analizę Bitcoin (BTC) BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz