Wieloryby wyprzedały swoje BTC przy cenie 19 300 dolarów

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Wieloryby BTC, czyli osoby posiadające przynajmniej 1000 BTC sprzedały większość swoich środków przy lokalnym szczycie 19 300 dolarów.

  • Według firmy Santiment, grube ryby dwa dni temu wyprzedały się do tego stopnia, że 11 z nich nie należy już do kategorii wielorybów.

  • Wyprzedaż BTC wśród wielorybów mogła być potwierdzeniem korekty dla króla kryptowalut.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Wieloryby BTC, czyli osoby posiadające przynajmniej 1000 BTC sprzedały większość swoich środków przy lokalnym szczycie 19 300 dolarów. Według danych dostarczonych przez zespół firmy Santiment, grube ryby dwa dni temu wyprzedały się do tego stopnia, że 11 z nich nie należy już do kategorii wielorybów.

Zespół Santiment podzielił się swoimi spostrzeżeniami za pomocą poniższego tweeta i załączonego w nim wykresu podkreślającego spadek liczby adresów przechowujących co najmniej 1000 BTC.

Wyprzedaż BTC wśród wielorybów mogła być potwierdzeniem korekty dla króla kryptowalut. Warto zauważyć, że Bitcoin odkąd przełamał poziom 15 tys. dolarów, znajdował się na obszarze bańki.

Ten imponujący paraboliczny rajd, który trwa już od początku października (od 11 tys. dolarów), od jakiegoś czasu potrzebował korekty.

50-dniowa średnia krocząca może zapewnić odpowiednie wsparcie

Popularny analityk MagicPoopCannon, wcześniej zwrócił uwagę na to, że jeśli nastąpi korekta, prawdopodobnym obszarem odbicia będzie poziom 13 800 dolarów.

W swojej najnowszej analizie, podkreślił znaczenie 50-dniowej średniej kroczącej w utrzymaniu tempa wzrostu.

Chociaż wydaje mi się, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że BTC pozostanie w trendzie wzrostowym, to możemy zobaczyć, że spada on głębiej… W tym momencie ważne jest, aby obserwować 50-dniową średnią kroczącą (w kolorze pomarańczowym.) Jeśli BTC zetknie się z 50-dniowa, to jest bardzo prawdopodobne, że będzie działać jako wsparcie, szczególnie biorąc pod uwagę wszystkie szumy i emocje wokół Bitcoina w tej chwili.

W momencie pisania tego artykułu, 50-dniowa średnia krocząca znajduje się nieco powyżej 14 500 dolarów.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now