Wieloplatformowa giełda kryptowalutowa i finansowa 5ROI Global uruchomiona

Udostępnij artykuł

Giełda kryptowalutowa 5ROI Global oficjalnie wystartowała. Ma ona dostarczyć wielozadaniową platformę handlu kryptowalutami i finansami z perspektywą ułatwień dla wszystkich typów użytkowników.

Sponsorowane

Sponsorowane

Kryptowaluty tworzą zupełnie nowy trend finansowy w porównaniu do wszystkiego, co do tej pory funkcjonowało na świecie. Przejrzystość, uczciwość, prostota, szybkość, niskie koszty i wysoka wydajność to wspaniałe cechy, które niosą ze sobą kryptowaluty.

Za ich sprawą miliardy ludzi mają możliwość zmiany własnego życia. Giełda kryptowalut jest jednym z najważniejszych elementów rozwoju i funkcjonowania tego ekosystemu.

Sponsorowane

Sponsorowane

Chociaż obecnie na świecie istnieje wiele dużych giełd kryptowalutowych, większość użytkowników nadal nie ma optymalnego dostępu do rynku kryptowalut.

Istnieje również wiele barier, takich jak skomplikowane transakcje, niska płynność kryptowalut w ralacji do fiat, ograniczone możliwości dostępu do potencjalnych projektów na wczesnych etapach, nieodpowiedni handel i programy inwestycyjne.

Z tego powodu zespół założycielski postanowił uruchomić 5ROI Global – nową, wielozadaniową platformę handlu kryptowalutami i finansami.

Celem 5ROI Global jest przyczynienie się do rozwoju globalnego rynku kryptowalut. Celem jest optymalizacja doświadczeń użytkowników z całego świata na tym rynku.

Pan David Do, dyrektor generalny 5ROI Global stwierdził:

Naszą misją jest wprowadzanie wiodących na świecie produktów i rozwiązań technologicznych w najprostszy i najbardziej efektywny sposób, szczególnie w dziedzinie finansów.

Uproszczenie systemu transakcyjnego

Platforma transakcyjna 5ROI Global została zaprojektowana tak, aby była prosta i przyjazna dla użytkownika, dzięki czemu każdy może z niej korzystać. Jednocześnie, 5ROI Global współpracuje z wieloma wiodącymi, prestiżowymi partnerami blockchain, aby zapewnić stablecoiny o niezmiennej wartości.

Są one powiązane z walutą fiat każdego kraju, taką jak np. japoński jen, dla rynku japońskiego, indyjska rupia dla Indii i wietnamski dong dla rynku wietnamskiego. Dzięki temu klienci mogą łatwo handlować kryptowalutami za pomocą walut fiat.

Duży system płynności

Współpracując i łącząc płynność z wiodącymi giełdami na świecie, 5ROI Global tworzy system handlowy z możliwością upłynniania nawet miliardów dolarów dziennie.

Kupno i sprzedaż dużych ilości aktywów kryptowalutowych w systemie 5ROI odbywa się szybko, bez większych trudności – wystarczy kilka sekund, aby dopasować zlecenia kupna i sprzedaży kryptowalut o wartości milionów dolarów bez generowania różnicy cenowej w porównaniu z ogólnym rynkiem.

Poza tym, płynność na 5ROI Global ma również odzwierciedlenie w fakcie, że giełda obsługuje najbardziej popularne tokeny, dając inwestorom wiele możliwości handlowych w jednej platformie.

Zarządzanie startupami na blockchainie

Za pośrednictwem 5ROI Global, startupy mogą uzyskać dostęp do kapitału dzięki Initial Exchange Offering (IEO). Nie tylko mogą ubiegać się o kapitał, ale także mają dostęp do milionów potencjalnych klientów i partnerów dla swoich produktów i usług.

Dzięki IEO, inwestorzy mogą w łatwy sposób inwestować bezpośrednio w tokeny wyemitowane przez projekty startupowe na 5ROI Global. Stwarza to możliwość uzyskania optymalnych zysków proporcjonalnych do inwestycji w rozwój projektu.

Cechy płynności 5ROI Global

  • Wysoka płynność systemów spot i futures
  • Program niskooprocentowanej marży
  • Program stakingu monet do 40% zysku rocznie
  • Prosty i wygodny handel pozagiełdowy pomiędzy monetami a walutami fiat
  • Zróżnicowane wsparcie dla stablecoinów powiązanych z walutą fiat każdego kraju
  • Regularne airdropy od 5ROI Global i partnerów
  • Nowa polityka polecania klientów do 50% zysków z opłat transakcyjnych

O założycielach 5ROI Global

David Do ma ponad 10 lat doświadczenia w biznesie i inwestycjach w projekty technologiczne w Wietnamie i na całym świecie.

Był dyrektorem generalnym firmy inwestycyjnej MIG Holdings (2016-2019), współzałożycielem i CSO Relam Investment Dubai (2017-2020).

Obecnie jest współzałożycielem i CEO w HEAD Capital, firmy inwestycyjnej z siedzibą w Singapurze, specjalizującej się w inwestycjach i rozwoju projektów platform technologicznych.

Wśród wyróżniających się projektów zrealizowanych przez HEAD Capital można wymienić Ola City, 7ECO, BBLink, 7S Hotel, Thegioisi, 7Hit, Bala, Guubook.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź headcapital.com

David Do

Poza działalnością biznesową, David Do jest również sędzią, inwestorem, a także sponsorem i współtwórcą wielu konkursów oraz wydarzeń technologicznych. Jest diamentowym sponsorem Future Blockchain Summit 2018, będąc sponsorem wydarzenia Malta Blockchain Summit 2018.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Opinia ekipy BeInCrypto w jednym tekście.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz