Verge (XVG) ponownie testuje poziom wybicia, sygnalizując potencjalne wzrosty

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Verge ponownie testuje wsparcie na 0,0095 USD.

  • XVG jest prawdopodobnie w rozszerzonej fali 3.

  • Wskaźniki długoterminowe są zwyżkowe zarówno dla XVG/USD, jak i XVG/BTC.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Verge (XVG) wybił się z obszaru oporu na 0,095 USD na początku stycznia i obecnie jest w trakcie ponownego testowania go jako wsparcia.

Chociaż nie ma jeszcze wyraźnych sygnałów odwrócenia, to najbardziej prawdopodobna jest sytuacja, w której Verge odbije się blisko obecnego poziomu i wznowi ruch w górę.

Verge ponownie testuje wsparcie

6 stycznia 2021 r. XVG przesunął się powyżej obszaru oporu na 0,0095 USD. Opór ten istniał od czerwca 2020 roku.

XVG następnego dnia osiągnął okalny szczyt na 0,0185 USD, ale od tamtej pory zaczął spadać. Obecnie trwa weryfikacja poziomu wybicia.

Pomimo tego, że akcja cenowa jest zwyżkowa, to wskaźniki techniczne są niedźwiedzi. RSI spadł poniżej 50, oscylator stochastyczny utworzył niedźwiedzi krzyż, a MACD zmienił się na ujemny.

Wykres XVG dzięki Tradingview

Kryptowalutowy trader @TheBull_Crypto przedstawił wykres XVG, który pokazuje potencjalny wzrost aż do 0,25 USD.

Źródło: Twitter

Chociaż jest to z pewnością możliwe w dłuższej perspektywie, to jednak istnieje wiele obszarów oporu, które należy usunąć, zanim potencjalnie cena osiągnie ten poziom.

Najważniejsze opory wynoszą 0,045 i 0,072 USD (poziomy zniesienia 0,382 i 0,618 Fib).

Chociaż wskaźniki techniczne wskazują na zwyżkowy trend, to osiągnięcie przez XVG tych obszarów oporu prawdopodobnie zajmie trochę czasu.

Wykres XVG dzięki Tradingview

Liczba fal

Liczba fal wskazuje, że XVG może znajdować się w rozległej strukturze 1-2 / 1-2, chociaż nie jest to jeszcze potwierdzone. Jest jeszcze za wcześnie, aby precyzyjnie nazwać tę formację, a poziom unieważnienia jest dość daleko na dole fali 2 (biała), blisko obszaru 0,035 USD (czerwona linia).

Aby formacja została potwierdzona, XVG musiałby zejść do dołka w pobliżu obecnego poziomu, a następnie przełamać wspomniany wyżej szczyt na 0,018 USD.

Potencjalny cel dla szczytu długoterminowej fali 3 (białej) znajduje się na poziomie 0,042 USD, co pokrywa się ze wspomnianym wyżej oporem na 0,045 USD.

Wykres XVG dzięki Tradingview

XVG/BTC

Para XVG/BTC pokazuje, że pomimo najniższego poziomu wszech czasów, na tygodniowym RSI rozwija się bardzo duża dywergencja zwyżkowa.

Wraz z byczym krzyżem na oscylatorze stochastycznym i rosnącym MACD, sugeruje to, że spodziewane jest odwrócenie trendu. Jego pierwszym celem byłby obszar oporu na 100 satoshi.

Wykres XVG/BTC dzięki Tradingview

Konkluzja

Oczekuje się, że zarówno XVG/USD, jak i XVG/BTC wzrosną w kierunku swoich najbliższych obszarów oporu. Oczekuje się, że XVG/USD zrobi to po ponownym przetestowaniu poziomu wybicia, podczas gdy nie jest jasne, kiedy rozpocznie się ruch na XVG/BTC.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!