Tymczasowa awaria Binance w wyniku problemu z bramą

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Wiodąca giełda kryptowalut Binance uległa awarii na około godzinę.

  • Przerwa w dostawie była najwyraźniej spowodowana problemem z bramą.

  • CEO Binance, Changpeng Zhao, planuje później bardziej szczegółowo rozwiązać ten problem.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Binance, czołowa giełda w branży krypto, uległa tymczasowej awarii w czwartek. Przez około godzinę nie można było uzyskać dostępu do platformy za pośrednictwem przeglądarki internetowej ani aplikacji mobilnej.

Sponsorowane Sponsorowane

Spowodowało to lekką panikę wśród krypto-inwestorów, chociaż wielu zauważyło, że nie było to pierwsze takie zdarzenie.

Binance szybko zareagował, wydając oświadczenie, które brzmiało:

Kryptowalutowy gigant miał również problemy z dostępem, gdy cena Bitcoina ostatnio spadła. W tym samym czasie, zaraz po gwałtownym spadku BTC, pojawiły się twierdzenia, że krach przyczynił się do tych spadków, co naturalnie wywołało mini-panikę wśród inwestorów.

Więcej niż kilku użytkowników Twittera uznało to za okazję do skrytykowania giełdy za problemy z zarządzaniem i niezdolność do obsługi znacznych ruchów cen BTC.

Binance nie jest jednak jedyną giełdą, który boryka się z wyzwaniami technicznymi. Na przykład 2 września popularna amerykańska platforma brokerska Coinbase ogłosiła, że jej usługa wysyłania różnych kryptowalut przestała działać.

Jeśli chodzi o założyciela i dyrektora generalnego Binance, Changpenga Zhao (CZ), to szybko zareagował on na tę konkretną awarię. W przeciągu godziny napisał na Twitterze, że problem dotyczył: „[k]westii związanej z bramą, a zespół już się tym zajmuje”, oraz że „problem został rozwiązany, [w]itryna powinna wrócić do normy”.

Wskazał on również plany bardziej szczegółowego zajęcia się tą kwestią w dalszej części dnia. Ten artykuł zostanie zaktualizowany, gdy pojawią się nowe informacje.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

The opinion of BeInCrypto staff in a single voice.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz