Tony Hawk sprzedaje ollie 540 jako NFT w sieci Ethernity

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Słynny skater Tony Hawk sprzedaje wideo z trikiem ollie 540 jako NFT.

  • Sprzedaż będzie hostowana na platformie Ethernity Chain.

  • Hawk od dawna inwestuje w kryptowaluty.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Światowej sławy skater, Tony Hawk, w nadchodzących tygodniach będzie sprzedawał materiał filmowy ze swojej pierwszej w życiu próby ollie 540 jako niewymienialny token (NFT).

Sponsorowane

Sponsorowane

Hawk opublikował materiał, który zostanie umieszczony jako NFT na Instagramie wraz z wyjaśnieniem historii sztuczki deskorolkowej.

Ollie 540 wymaga półtora pełnych obrotów. Hawk wyjaśnił, że jest to niezwykle trudne, gdy deskorolka opiera się na nogach. Po raz pierwszy wpadł na tę trudną sztuczkę podczas kręcenia odcinka w ramach filmu innej legendy skateboardingu, Stacy Peralta, „Ban This”.

Sponsorowane

Sponsorowane

W 1989 roku zacząłem próbować ollie 540 jako żart, ponieważ wydawało się, że nie ma sposobu, aby utrzymać deskorolkę na nogach przez 1,5 obrotu w powietrzu. Ale w pewnym momencie zacząłem chwytać ogon deski tylnym palcem, który utrzymywał moje stopy na miejscu przez większość rotacji.
– wyjaśnia Hawk w poście.

Ollie Tonego Hawka jako NFT

NFT to film z jego ostatniej próby tricku. Wyjaśnia, że ​​jego technika poprawiała się z biegiem lat. Ale jednocześnie sztuczka stała się przez to straszniejsza.

Zobowiązanie do lądowania może być ryzykowne, jeśli Twoje stopy nie są we właściwych miejscach. A moja gotowość do nieoczekiwanego uderzenia w płaskie dno znacznie zmalała w ciągu ostatniej dekady.
– mówi.

Jeśli chodzi o NFT, Hawk nie podał zbyt wielu informacji. Ethernity Chain będzie gospodarzem sprzedaży materiału filmowego Chrisa Gregsona na swojej platformie.

Nie ma jeszcze dokładnej daty sprzedaży. Hawk powiedział fanom, aby wyczekiwali tego w „nadchodzących tygodniach”.

Hawk hodluje Bitcoiny

Słynny skater, który zają się kryptowalutami i NFT z najnowszym trendem, nie jest zaskoczeniem. Aukcje NFT są obecnie niezwykle popularne, a wielkie gwiazdy tokenizują wiele różnych rzeczy, od dzieł sztuki, przez muzykę po tweety.

Hawk wcześniej wyraził zainteresowanie i inwestycję w Bitcoina.

W 2020 roku był na liście do przemawiania na konferencji Bitcoin 2020, ale zostało to przełożone na lipiec 2021 roku z powodu wybuchu pandemii COVID-19.

W momencie ogłoszenia ujawnił, że hodluje Bitcoiny od 2013 roku.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Po pracy w dziennikarstwie informacyjnym i lifestylowym, Leila zdecydowała się przenieść swoje zainteresowania w kierunku kryptowalut i blockchain. Obecnie prowadzi dział felietonów i opinii w BeinCrypto, co doskonale pasuje do jej entuzjazmu względem społecznego i politycznego wpływu kryptowalut.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz