Tokeny giełdowe odzyskują wsparcie po ostrym spadku

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
 • BNB jest notowany powyżej wsparcia na poziomie 600 USD.

 • UNI podąża za opadającą linią oporu.

 • CRV handluje w rosnącym kanale równoległym.

 • promo

  Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Uniswap (UNI) spada od czasu osiągnięcia rekordu wszech czasów (ATH) na 45 USD w dniu 5 maja. Odbił się jednak na obszarze wsparcia wynoszącym 34,60 USD.

Sponsorowane

Sponsorowane

Binance Coin (BNB) osiągnął nowy ATH w dniu 10 maja.

Curve Dao Token (CRV) odbił się na linii wsparcia rosnącego kanału równoległego, w którym jest notowany od początku lutego.

Sponsorowane

Sponsorowane

Binance Coin (BNB)

BNB poruszał się w dół od czasu, gdy 10 maja osiągnął ATH o wartości 691 USD. W dnu 12 maja rozpoczął gwałtowny spadek, a następnego dnia osiągnął dołek na 541 USD.

Jednak wkrótce potem odbił się i odzyskał obszar 600 USD. Co więcej, obszar ten zbiega się z rosnącą linią wsparcia, która obowiązuje od dnia 18 kwietnia. Dopóki kurs znajduje się nad nimi, trend można postrzegać jako zwyżkowy.

Jednak wskaźniki techniczne stają się niedźwiedzie. MACD stworzył pierwszy ujemny słupek dynamiki od 3 kwietnia. Oscylator stochastyczny jest bliski niedźwiedziego krzyża, podczas gdy RSI może wkrótce spaść poniżej linii 50.

Załamanie może spowodować gwałtowny spadek aż do obszaru wsparcia na 450 USD.

Jednak dopóki BNB nie odbije się od tego obszaru lub nie załamie, nie możemy dokładnie określić kierunku trendu.

Wykres BNB dzięki Tradingview

W skrócie:

 • BNB osiągnął ATH w dniu 10 maja.
 • Token jest notowany powyżej wsparcia na poziomie 600 USD.

UniSwap (UNI)

UNI spadał od czasu, gdy w dniu 3 maja osiągnął ATH. Następie, w dniu 10 maja osiągnął dołek na poziomie 33,46 USD i odbił się.

Chociaż wczoraj ponownie spadł, od tego czasu utworzył wyższy dołek i jest w trakcie tworzenia świecy młotkowej, która może być postrzegana jako byczy znak odwrócenia.

Ponadto świeca jest tworzona tuż nad obszarem 34,70 USD. Poziom ten sporadycznie pełnił rolę zarówno oporu, jak i wsparcia, a niedawne odbicie potwierdza, że jest to poziom wsparcia.

Jeśli UNI nadal będzie rosnąć, następne najbliższe poziomy oporu wynoszą odpowiednio 45 i 52 USD.

Wykres UNI dzięki Tradingview

Wybicie z krótkoterminowej opadającej linii oporu, która obowiązuje od czasu wspomnianego wcześniej rekordu wszech czasów, potwierdziłoby, że UNI zmierza w kierunku nowych szczytów.

Wykres UNI dzięki Tradingview

W skrócie:

 • UNI odbił się na obszarze wsparcia przy 34,70 USD.
 • Podąża za krótkoterminową opadającą linią oporu.

Curve Dao Token (CRV)

CRV handluje w rosnącym kanale równoległym od 26 lutego. W dniu 26 kwietnia osiągnął linię wsparcia tego kanału, najwyraźniej kończąc biegnącą korektę płaską. Jest to potencjalnie czwarta fala (biała) impulsu zwyżkowego.

Wskaźniki techniczne są optymistyczne, co potwierdza możliwość dalszego wzrostu CRV. Jest to szczególnie widoczne po przecięciu na RSI powyżej linii 50 (zielona strzałka).

Potencjalne cele na szczyt ruchu wynoszą odpowiednio 5,55 i 7,58 USD. Ten pierwszy jest również poziomym obszarem oporu.

Wykres CRV dzięki Tradingview

W skrócie:

 • CRV handluje w rosnącym kanale równoległym.
 • Token zakończył biegnącą, płaską korektę.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Doktor i adiunkt na międzynarodowym uniwersytecie w Lublinie. Spędził 10 lat na studiowaniu filozofii przyrody i nauk o sporcie. Autor 4 książek i ponad 20 artykułów naukowych. Aktualnie wykorzystuje swój umysł dla dobra krypto społeczności. Entuzjasta analizy technicznej, wojownik Bitcoina oraz wielki zwolennik idei decentralizacji. Duc in altum!

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz