Tokeny DeFi odbijają się, gdy BTC stabilizuje cenę

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • DOT wybiła się z opadającej linii oporu.

  • SRM potencjalnie rozpoczął piątą falę zwyżkowego impulsu.

  • KAVA próbuje odzyskać obszar 5,25 USD.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Dziś przyjrzymy się trzem monetom DeFi, Serum (SRM), Polkadot (DOT) i Kava.io (KAVA), które zainicjowały odbicie w czasie, gdy cena Bitcoina szuka stabilizaji.

Serum (SRM) wybiło się z opadającej linii oporu i potwierdziło ją później jako wsparcie.

Polkadot (DOT) wybiła się z opadającej linii oporu, ale napotyka na kolejny opór na 39,50 USD.

Kava.io (KAVA) próbuje odzyskać obszar 5,30 USD.

Polkadot (DOT)

DOT podążał za opadającą linią oporu od 20 lutego. W dniu 21 marca udało jej się wybić z tej linii i 17 kwietnia osiągnąć rekord wszech czasów (ATH) na 48,36 USD. Od tamtej pory spada.

Obszar 39,50 USD miał służyć jako wsparcie, ale tak się nie stało. W zamian cena załamała się i przebiła przez ten poziom.

Mimo to możliwe jest, że spadek potwierdził opadającą linię oporu jako wsparcie. Jednak wskaźniki techniczne są mocno niedźwiedzie. Jest to szczególnie widoczne w niedźwiedzim krzyżu na oscylatorze stochastycznym i spadku RSI poniżej linii 50.

Wykres DOT dzięki Tradingview

Wykres krótkoterminowy jest byczy. Po wygenerowaniu byczej dywergencji, MACD przekroczył terytorium dodatnie. RSI również wygenerował byczą dywergencję i jest w trakcie przechodzenia powyżej 50.

Dlatego oczekuje się, że DOT wzrośnie do 39,5 USD. To, czy uda jej się odzyskać ten obszar, będzie miało kluczowe znaczenie dla określenia kierunku przyszłego trendu.

Wykres DOT dzięki Tradingview

W skrócie:

  • DOT wybiła się z opadającej linii oporu.
  • Stoi w obliczu oporu na 39,50 USD.

Serum (SRM)

Podobnie jak DOT, SRM również podążał za malejącą linią oporu od dnia 23 lutego. Udało mu się wybić z niej w dniu 4 kwietnia, a po zatwierdzeniu go jako wsparcia, 12 kwietnia osiągnął nowy ATH o wartości 8,20 USD.

Wskaźniki techniczne są mieszane. RSI wygenerował ukrytą byczą dywergencję, ale MACD przekroczył ujemne terytorium. To, czy oscylator stochastyczny wykona niedźwiedzi krzyż, czy zostanie odrzucony, znacznie wpłynie na określenie kierunku trendu.

Ponieważ SRM wybił się z opadającej linii oporu, bardziej prawdopodobne jest, że trend jest nadal zwyżkowy.

Wykres SRM dzięki Tradingview

Liczba fal jest również zwyżkowa. Najbardziej prawdopodobny ruch sugeruje, że SRM właśnie rozpoczął piątą falę długoterminowego impulsu zwyżkowego (biały). Liczbę podfal wyświetlono na czarno.

Dwa najbardziej prawdopodobne cele dla szczytu obecnego ruchu wynoszą odpowiednio 11,87 i 16,75 USD, w zależności od tego, czy bieżąca fala ulegnie rozciągnięciu.

Wykres SRM dzięki Tradingview

W skrócie:

  • SRM wybił się z opadającej linii oporu.
  • Potencjalnie znajduje się w piątej fali hossy.

Kava.io (KAVA)

KAVA spada od dnia 6 kwietnia, kiedy osiągnęła ATH na poziomie 8,28 USD.

Spadek doprowadził do dołka na 4,10 USD. Jednak od tego czasu token odbił się i jest w trakcie odzyskiwania obszaru 5,30 USD.

RSI wygenerował ukrytą byczą dywergencję. Jednak, podobnie jak DOT, zarówno oscylator MACD, jak i stochastyczny są niedźwiedzie.

Wykres KAVA dzięki Tradingview

Liczba fal jest zwyżkowa. Sugeruje to, że KAVA jest w przedłużonej trzeciej fali (białej). Liczba podfal jest zaznaczona na pomarańczowo. Wskazuje to, że altcoin właśnie zakończył pierwszą i drugą podfalę z tej wydłużonej fali.

Pierwszy obszar oporu znajduje się prawdopodobnie między 12,30 a 12,65 USD. Jest od odnaleziony przez zbieżność zewnętrznych zniesień Fib. Następny cel na szczyt ruchu wynosi 17 USD.

Wykres KAVA dzięki Tradingview

W skrócie:

  • KAVA próbuje odzyskać obszar 5,25 USD.
  • Jest potencjalnie w przedłużonej trzeciej fali.

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now