My Neighbor Alice wystrzelił jak rakieta po wejściu na Binance

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Natywny token dla gry budowniczej My Neighbor Alice podskoczył o 150% w ciągu ostatnich 24 godzin.

  • Tokeny można wykorzystać do kupowania NFT w grze, którymi można handlować poza platformą.

  • Token ALICE jest notowany na Binance od 15 marca.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

ALICE, natywny token My Neighbor Alice, osiągnął maksimum 40,93 USD, po otwarciu na 16,26 USD w ciągu ostatnich 24 godzin

Token ALICE odnotował ogromny wzrost po tym, jak został notowany na Binance 15 marca.

Wraz z tym wzrostem kapitalizacja rynkowa monety przekroczyła próg 1 miliarda dolarów. Obecnie w obiegu znajduje się 17 milionów monet ALICE. Całkowity limit wynosi 100 milionów tokenów.

Zakupy ALICE w grze

My Neighbor Alice to wieloosobowa gra polegająca na budowaniu. Gra czerpie inspirację z serii Animal Crossing firmy Nintendo. W grze gracze żyją w wirtualnej społeczności, w której handlują i wchodzą w interakcje z innymi członkami, jednocześnie rozwijając społeczność.

Gracze mogą używać monet ALICE do kupowania zasobów w grze lub specjalnych zestawów umiejętności. Zasoby zakupione w grze będą miały postać niewymienialnych tokenów (NFT). Umożliwi to graczom zapewnienie własności tych aktywów, którymi mogą następnie handlować również poza platformą.

Tokeny umożliwią również graczom uczestnictwo w lokalnym zarządzaniu. Gracze mogą głosować na propozycje ulepszeń i rozwój platformy. Gracze mogą również stakować tokeny ALICE, dzięki którym mogą zarobić procent z przychodów platformy. Przychody te mogą pochodzić ze sprzedaży wirtualnych działek, aktywów lub opłat transakcyjnych. Tokeny można również zdobyć za wykonywanie zadań w grze.

Popularna platforma z grą blockchain Axie Infinity była pionierem tej koncepcji „Play-to-Earn”. W zeszłym miesiącu jeden z graczy zapłacił 888,25 Ethereum (ETH), w czasie publikacji około 1,5 miliona dolarów, za kilka działek wirtualnej ziemi w grze. W tamtym momencie była to największa transakcja NFT, jaka miała miejsce. Od tamtej pory ten rekord został pobity wiele razy.

SHO robi pieniądze

15 marca użytkownik Twittera Charlie napisał na Twitterze: „Osoby, które otrzymały alokację SHO za ALICE na @The√Maker, zamieniły 500 USD na ponad 170 000 USD”.

Dla osób niezaznajomionych z tą koncepcją, SHO jest Ofertą Mocnego Posiadacza. To innowacyjny sposób pozyskiwania środków publicznych. Ci, którzy chcą pozyskać fundusze, mogą ustalić określone kryteria dla potencjalnych inwestorów.

Kryteria te zwykle zapewniają, że wnioskodawcy są optymalni do projektu. Kryteria takie obejmują możliwe do udowodnienia zainteresowanie odpowiednimi produktami w przeszłości, doświadczenie w uczestnictwie w wydarzeniach projektowych lub wykazanie silnych nawyków związanych z posiadaniem, czyli oferta dla „silnych posiadaczy”.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Nick jest profesorem umiejętności komunikacji ustnej i specjalistą w dziedzinie nauki o danych w Budapeszcie na Węgrzech. Posiada tytuł magistra w dziedzinie analityki biznesowej. Jest stosunkowo spóźniony w dziedzinie kryptowalut i technologii blockchain, ale intryguje go ich potencjalne wykorzystanie gospodarcze i polityczne. Najlepiej można go opisać jako optymistycznego środkowo-lewicowego sceptyka.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now