THETA walczy o przełamanie poziomu ATH

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Cena THETA zbliża się do ATH na 0,589 USD.

  • Istnieją opór i wsparcie odpowiednio na poziomach 0,58 USD i 0,40 USD.

  • Krótkoterminowe wskaźniki techniczne są niedźwiedzie.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cena tokena Theta (THETA) jest w trakcie trzeciej próby osiągnięcia nowego ATH.

SponsorowaneSponsorowane

Jednak krótkoterminowe sygnały wskazują, że prawdopodobieństwo odrzucenia, po którym nastąpi spadek w kierunku wsparcia, jest większe niż pomyślne wybicie.

THETA podejmuje kolejną próbę ATH

W dniu 27 maja cena THETA osiągnęła maksimum na 0,589 USD. Następnie miał miejsce gwałtowny spadek, w wyniku którego cena zbliżyła się do poziomu 0,20–0,25 USD, rozpoczynając okres konsolidacji, który trwał do 31 lipca.

SponsorowaneSponsorowane

Następnie cena wzrosła wraz z rosnącą linią wsparcia i podjęła kolejną próbę przebicia się powyżej obszaru 0,58 USD, która również zakończyła się niepowodzeniem. W momencie publikacji tego tekstu THETA podejmuje kolejną próbę wybicia.

Wzorzec ruchu cenowego przejawia konflikt:

  • Niedźwiedzie nastawienie sugeruje, że cena załamała się z rosnącej linii wsparcia i jest obecnie w trakcie walidacji tej linii jako oporu.
  • Bycze nastawienie sugeruje, że cena jest obecnie na poziomie przełamania wzoru filiżanki i uchwytu, co może wynieść THETA na nowe ATH. W tym przypadku uchwyt z tego wzoru mieści się wewnątrz obszaru wsparcia na 0,40 USD.
Wykres THETA dzięki Tradingview

Kryptowalutowy trader @mesawine1 stwierdził, że THETA może wzrosnąć w podobny sposób jak OMG. Mesa podkreślił również możliwy wzór filiżanki i uchwytu.

To tylko jedna z możliwości, ale fakt, że cena załamała się z linii wsparcia i znajduje się wewnątrz oporu, budzi wątpliwości co do możliwości wybicia.

Źródło: Twitter

Wskaźniki techniczne

Wskaźniki techniczne również dają sprzeczne wnioski.

MACD rośnie i wkroczył na pozytywne terytorium. Podczas gdy stochastyczny RSI wykonał niedawno niedźwiedzi krzyż, to jego nachylenie już wzrosło i może ostatecznie spowodować byczy krzyż.

Istnieje jednak znaczna niedźwiedzia dywergencja na RSI, co sugeruje, że bardziej prawdopodobny jest spadek w kierunku obszaru wsparcia na 0,40 USD.

Wykres THETA dzięki Tradingview

Wreszcie, krótkoterminowy wykres dwugodzinny nie zawiera dwuznaczności, ponieważ wszystkie odczyty są niedźwiedzie. Obserwujemy potrójną niedźwiedzią dywergencję, widoczną w MACD, RSI i stochastycznym RSI. Ten ostatni wykonał już niedźwiedzi krzyż.

Oznacza to, że prawdopodobny jest spadek w kierunku poziomu wsparcia. Pierwszy niewielki obszar wsparcia wynosiłby 0,445 USD. Jeśli cena odbije się na tym poziomie, zwiększy to możliwość kontynuacji i nowej próby wybicia z utworzeniem wyższego dołka.

Jeśli jednak cena spadnie w kierunku 0,40 USD, ruch ten zostanie uznany za niedźwiedzi, co zwiększy prawdopodobieństwo załamania.

Wykres THETA dzięki Tradingview

Podsumowując, oczekuje się, że cena spadnie do poziomu 0,445 USD i prawdopodobnie dalej do 0,40 USD. Jeśli uda jej się stworzyć wyższy dołek na poziomie 0,445 USD, możliwość kontynuacji w górę byłaby znacznie wyższa niż w przypadku spadku do 0,40 USD.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz