Theta Network odsuwa uruchomienie sieci głównej 3.0

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Theta opóźni uruchomienie mainnet 3.0 do czerwca 2021 roku.

  • Przedłużona data premiery zapewni zespołowi dodatkowy czas na udoskonalenie implementacji nowych funkcji.

  • Theta zamierza uruchomić własny rynek NFT.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Zdecentralizowana platforma przesyłania strumieniowego wideo Theta Network ogłosiła, że ​​jej uruchomienie w sieci 3.0 zostanie przesunięte na 30 czerwca 2021 roku.

Przewidywane uruchomienie sieci głównej Theta 3.0 pierwotnie zaplanowano na 21 kwietnia 2021 roku.

Theta opóźnia uruchomienie 3.0

Teraz data premiery została przesunięta na 30 czerwca 2021 roku. Według Theta, odroczenie umożliwi jej wprowadzenie ostatnich poprawek przed rozpoczęciem transmisji. Zespół dąży do tego, aby jedno z najważniejszych elementów wprowadzających, czyli sieć Edge, działała i skutecznie się skalowała.

Mainnet 3.0 Theta będzie zawierał nowe dodatki, w tym węzły Elite Edge oraz staking i spalanie TFUEL. Mainnet 3.0 wprowadzi dodatkowe koszty korzystania z sieci Edge. Opłata ta posłuży jako „siła równoważąca w stosunku do nowej podaży TFUEL”. Co najmniej 25% tego kosztu zostanie spalone, co doprowadzi do zmniejszenia dostaw w czasie.

Węzły Edge osiągną status węzłów Elite Edge, gdy rozpoczną staking TFUEL. Węzły Elite Edge mogą również zarobić więcej TFUEL niż kwota stakowana.

Zdecentralizowana sieć dostarczania peer-to-peer po raz pierwszy ogłosiła plany wydania nowej sieci głównej w grudniu zeszłego roku. Jego mainnet 2.0 został uruchomiony w maju 2020 roku, a Theta odnotował ogromny wzrost liczby węzłów już w przygotowaniu do uruchomienia.

Nowy rynek NFT

Rynki niewymienialnych tokenów (NFT) doświadczyły gwałtownego wzrostu zainteresowania. Theta zwraca uwagę na ten dynamicznie rozwijający się rynek.

Planuje wprowadzić transakcje bez opłat i blockchain typu proof-of-stake do przestrzeni NFT. Ułatwi to obniżenie kosztów transakcyjnych, ponieważ wysokie opłaty Ethereum stanowią ogromną barierę.

Theta planuje zintegrować rynek NFT z nadchodzącą premierą mainnet 3.0. Podał to jako jeden z powodów odroczenia. Rynek będzie kompatybilny z różnymi platformami, aby umożliwić przenoszenie zasobów i integrację z innymi blockchainami.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Daniel is an avid blockchain and cryptocurrency enthusiast. He gained interest in the digital asset space in 2017 and started writing educational content since then.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now