Tether przenosi 50 mln USDT do blockchaina EOS

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Tether przeniósł kolejne 50 mln USDT do blockchaina EOS.

  • Już wcześniej zostały przeniesione dwie porcje USDT.

  • Przeprowadzone swapy mają wpływ na cenę tokenów.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Tether, emitent najpopularniejszego stablecoina, przeniósł kolejne USDT do blockchaina EOS.IO. To już trzeci raz w ciągu ostatniego tygodnia, jednak za każdym razem rośnie ilość przeniesionych coinów.

Sponsorowane Sponsorowane

W ostatnim tweecie, CTO Tethera Paolo Ardoino (który jest również CTO giełdy Bitfinex) poinformował społeczność o przeniesieniu kolejnych 50 mln USDT do blockchaina EOS.

Dwie porcje USDT zostały przeniesione do blockchaina EOS już wcześniej – 10 mln w dniu 29 sierpnia i 25 mln 4 września.

Wpływ na ceny tokenów

Społeczność zaczęła spekulować na temat wpływu tych ruchów na cenę. Ardoino wyjaśnił, że przeniesione USDT zostały natychmiast wchłonięte przez ekosystem EOS i dodał, że w zależności od wykorzystania stablecoinów, może być przeprowadzone jeszcze więcej swapów.

Podczas gdy społeczność oglądała tonącego Bitcoina, EOS notował spore wzrosty. W dniu 4 września, po przeniesieniu 25 mln USDT do blockchaina EOS, cena monety wzrosła o 26%, podczas gdy większość głównych kryptowalut zaliczyła spore spadki.

Pod koniec sierpnia, Tether przeniósł także 3 mln USDT do sieci OMG. Swap został przeprowadzony ze względu na przeciążenia i problemy ze skalowalnością na blockchainie Ethereum. Ruch ten miał bezpośredni wpływ na wartość tokena OMG. Według danych z serwisu CoinMarketCap, jego cena wzrosła o 76% w ciągu 24 godzin.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz