Tether publikuje skonsolidowany raport dotyczący rezerw

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Popularna firma tworząca stablecoina Tether opublikowała skonsolidowany raport o rezerwach, które wspierają wszystkie USDT.

  • Tether opublikował swoją najnowszą niezależną opinię poświadczającą, która potwierdza, że ​​rezerwy firmy są w pełni zabezpieczone.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Raport, który został zweryfikowany przez niezależnych księgowych Moore’a, wyjaśnia, że ​​Tether ma w rzeczywistości pełne wsparcie. Raport Moore’a stwierdza, że ​​Tether posiada obecnie skonsolidowane aktywa o wartości 41 miliardów dolarów na dzień 31 marca 2021 roku.

Sponsorowane Sponsorowane

Moore stwierdza również, że skonsolidowane aktywa Tether przekraczają jego skonsolidowane pasywa, co oznacza, że ​​rezerwy firmy, które są utrzymywane na jej wyemitowane aktywa cyfrowe, przekraczają kwotę wymaganą do wykupu wydanych tokenów aktywów cyfrowych.

USDT wspierane aktywami firmy

Moore podsumowuje:

Uważamy, że uzyskane przez nas dowody są wystarczające i odpowiednie, aby stanowić wystarczającą podstawę dla naszej opinii atestacyjnej.

Wiadomość jest dużym krokiem naprzód dla Tethera, który był w przeszłości krytykowany za to, że nie posiada żadnej wartości pieniężnej, jednocześnie ciągle wytwarzając więcej tokenów Tether (USDT).

Sponsorowane Sponsorowane

Tether odnotował ogromny wzrost w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ponieważ rynek kryptowalut rośnie wykładniczo.

Wykładniczy wzrost dzięki ekspansji TRON

Niedawno firma ogłosiła, że ​​przekroczyła kapitalizację rynkową wynoszącą 50 miliardów dolarów. Szybki wzrost stablecoina, takiego jak USDT, został przypisany jej dywersyfikacji w wielu blockchainach. Tether był pierwotnie tylko tokenem ERC-20. Jednak jego posunięcie w celu dodania tokena sieciowego TRON spowodowało masową ekspansję.

Ze względu na wysokie opłaty transakcyjne na blockchainie Ethereum, wspierany przez Tron USDT niedawno przekroczył podaż swojego natywnego tokena ERC-20. USDT na TRON wynosi 26 miliardów dolarów, podczas gdy Ethereum USDT wynosi obecnie nieco ponad 24,4 miliarda dolarów.

Raport potwierdza, że ​​cyfrowy zasób USDT jest w pełni objęty rezerwami firmy. Tether skomentował skonsolidowany raport dotyczący rezerw, mówiąc:

Dzisiejsza publikacja odzwierciedla nasze nieustające zaangażowanie w upublicznianie tych informacji w ramach naszego ciągłego zaangażowania na rzecz przejrzystości i ustanawiania standardów w naszej branży. Przyjmujemy to zobowiązanie wobec naszej społeczności.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Ryan ist ein Fintech-Spezialist mit einer Leidenschaft für Kryptowährungen und Blockchain-Einführung. Er entdeckte Bitcoin im Jahr 2016, als er in ein Ponzi-Programm investierte, und es war die beste Entscheidung, die er jemals getroffen hat.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz