Terranova Poleca: BSC Station dla łatwiejszej obsługi użytkowników

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Celem BSC Station (BSCS) jest zbudowanie platformy DeFi z aukcjami NFT na BSC.

  • Platforma wykorzystuje model ekonomii współdzielenia do dzielenia się zyskiem.

  • Jej celem jest stworzenie łatwego w użyciu doświadczenia w dobrze znanej sieci.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Jednym z największych problemów, z jakimi borykają się platformy DeFi i NFT, jest brak praktycznych i użytecznych usług dla ich użytkowników. Ponadto, znalezienie projektów, które koncentrują się na doświadczeniu użytkownika i działają w oparciu o Binance Smart Chain (BSC) jest nadal trudne.

Sponsorowane Sponsorowane

Poza korzystaniem z szybkiej i taniej sieci, osoby zaangażowane na tym rynku chcą, aby ich aplikacje były zoptymalizowane, przejrzyste i przyjazne dla użytkownika. W końcu, jaki jest sens bycia na wiodącej platformie w najbardziej obiecującym ekosystemie blockchain i nie cieszyć się w pełni płynącymi z tego korzyściami?

BSC Station stara się rozwiązać ten problem. Platforma postanowiła zostać wyróżniającym się elementem w sieci wiodącej na rynku giełdy.

Poznaj BSC Station

Celem BSC Station (BSCS) jest stworzenie pełnego pakietu DeFi z aukcją NFT na BSC.

Sponsorowane Sponsorowane

BSCS jest ekosystemem społeczności, który pomaga użytkownikom uzyskać dostęp do platform DeFi w łatwy, bezpieczny i opłacalny sposób. Ponadto jest to najwygodniejszy most łączący użytkowników i produkty aplikacji w ekosystemie Binance Smart Chain i innych protokołach blockchain.

Platforma ta do podziału zysków wykorzystuje model ekonomii współdzielenia. Zapewnia to lepsze farmienie płynności i usługi płynnościowe dla handlowców kryptowalut i farmerów. Deponenci zapewniają płynność dla rynku, aby uzyskać pasywny dochód za pośrednictwem tokena platformy, BSCS.

Dla rynku NFT, projekt opracował BSC Startpool. Pomaga on projektom dystrybuować ich token do szerszej publiczności. Poza tym, inwestorzy kryptowalutowi i użytkownicy mogą uzyskać atrakcyjne zwroty w postaci nowych tokenów. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które daje korzyści zarówno użytkownikom, jak i wysokiej jakości projektom kryptowalutowym.

Opłacalność produktu

SDK dla stacji BSC NFT

SDK standaryzuje wszystkie zasoby NFT związane z funkcją Aukcji. Zapewnia on przejrzysty zestaw narzędzi, dokumentacji oraz zasad, które pomogą zapewnić uczciwą i wydajną aukcję dla kupujących i sprzedających.

BSC Smart Security (BSCSS)

BSCSS jest inteligentnym kontraktem bezpieczeństwa rynkowej platformy płatniczej opartej na protokole BSC. Został on zaprojektowany, aby ułatwić kupno i sprzedaż wszelkich towarów i usług NFT oraz zapewnić ich lepszą ochronę.

Aukcje

Aukcja jest jedną z najbardziej wyróżniających się cech platformy BSC Station. Jest to wysoce efektywny mechanizm realizacji konfiguracji zasobów w obliczu niedostatecznej informacji.

Aukcje można podzielić na trzy rodzaje aukcji proceduralnych. Kategoryzacja ta zależy od występowania zmian cen w trakcie trwania aukcji oraz ich przyczyn.

Algorytm szyfrowania

Inteligentny kontrakt protokołu BSC NFT wykorzystuje unikalny algorytm szyfrowania, szyfruje wszystkie oferty i zapewnia, że wszystkie oferty nie mogą być zmienione, a zaszyfrowane informacje są nieodwracalne.

Kontrakt o stałej cenie

Stała cena odnosi się do tej części swapu, w której płatności oparte są na stałej stopie procentowej. Jednakże, może również odnosić się do wynegocjowanego punktu cenowego, który nie podlega zmianom w normalnych okolicznościach.

Posiadacze NFT mogą sprzedać swoje NFT na blockchainie za pomocą inteligentnego kontraktu protokołu BSC NFT w formie zlecenia oczekującego.

Tokenomia

BSCS jest governance tokenem platformy. Jego posiadacze otrzymują szereg korzyści, w tym farmienie płynności, podział opłat transakcyjnych w BSCS Launchpool i inne działania związane z podziałem zysków w ekosystemie BSC Station w celu maksymalizacji zysków.

Binance Smart Chain Station pracuje nad zapewnieniem wartości dla klientów korzystających z Binance Smart Chain, poprzez stworzenie ekosystemu społeczności, w którym łatwo jest działać. Takie innowacje są pomocne w realizacji większego celu, jakim jest poprawa adopcji w głównym nurcie.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Terranova is a Blockchain Enthusiast since 2011, Crypto Investor since 2016. Startup Angel Investor since 2014, he brought his expertise with traditional investments to crypto. Since 2016 he has analyzed and invested in ICOs. Terranova invested in over 100 projects just in 2021 alone. Now he shares some of his research with the world at Be In Crypto and reveals his most exciting projects in our Premium group on Telegram.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz