Te 2 altcoiny mogą zanotować znaczący wzrost w kwietniu

Udostępnij artykuł

W ciągu ostatniego tygodnia kilka altcoinów stworzyło bycze formacje i zainicjowało ruch w górę, w stronę ich wcześniejszych szczytów.

W połączeniu ze spadającym wskaźnikiem dominacji Bitcoina mogliśmy zobaczyć, jak wiele altcoinów zaczyna szybko rosnąć. W tym artykule przyjrzymy się dwóm monetom, które naszym zdaniem mają duży potencjał do zysków.

Ravencoin

Trader kryptowalut @StackinVentures opublikował tweeta z wykresem cen Ravencoina, zauważając jego potencjał na przyszły wzrost. Ponieważ cena coina jest najniższa w historii, opublikował on długą konfigurację, która oferuje stosunek ryzyka do zysku prawie 1:20. Jednak cena nie osiągnęła szczytów celu 900 satoshi od 2019 roku, więc może być mówienie, że ruch w górę doprowadzi cenę aż do tego celu, może być lekko naciągane.

Patrząc na wykres dzienny, widzimy, że cena Ravencoina znajduje się w malejącym kanale od lipca 2019 r. Od czasu, gdy cena osiągnęła linię wsparcia 13 marca, generuje bardzo znaczącą rozbieżność w dziennym RSI.

Sugeruje to, że cena prawdopodobnie wzrośnie i osiągnie linię oporu na wysokości 370 satoshi.

Wykres dzięki Trading View

W krótkim okresie cena podąża za malejącą linią oporu. Dlatego proponowany wzrost może nastąpić, gdy tylko cena przekroczy tę linię.

Wykres dzięki Trading View

Cardano

Znany trader @TradingTank stwierdził, że kolejną monetą, która może wzrosnąć, jest ADA, ponieważ już przekroczyła ważny obszar, który wcześniej oferował opór, a wraz z tym znaczącą średnią ruchomą (MA).

Długoterminowe perspektywy dla ADA są bardzo optymistyczne. Cena po raz piąty osiągnęła obszar wsparcia 440 satoshi. Ten ruch łączy się z silną byczą rozbieżnością w cotygodniowym RSI. Ponadto, za każdym razem, gdy cena osiągnęła ten obszar, tworzyła długi, niższy knot i przesuwała się w górę.

Rozbieżność w RSI o tak dużych ramach czasowych nie jest powszechna i bardzo często prowadzi do trwałych ruchów w górę.

Wykres dzięki Trading View

W perspektywie krótkoterminowej cena już wybiła się z malejącej linii oporu.

Wykres dzięki Trading View

Dlatego wydaje się bardzo prawdopodobne, że cena Cardano wzrośnie, przynajmniej dopóki nie osiągnie obszaru oporu przy 620 satoshi, a być może wyższym.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now