Szykuje się kolejny airdrop dla posiadaczy tokenów Spark

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Flare Network w grudniu zorganizowało airdrop dla posiadaczy XRP.

  • Teraz posiadacze FLR będą mieli kolejną okazję na zdobycie darmowych kryptowalut.

  • Flare Finance ogłosił dystrybucję tokenów DAOFlare (DFLR).

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Posiadacze XRP, którzy otrzymali tokeny Spark podczas startu sieci Flare Network, wkrótce będą mogli odebrać kolejny airdrop.

Dostawca smart kontraktów – Flare Network, w grudniu ubiegłego roku ogłosił, że rozda swoje natywne tokeny Spark wszystkim posiadaczom XRP. Teraz użytkownicy, którzy wzięli udział w airdropie mogą mieć jeszcze jedną okazję na zdobycie darmowych kryptowalut.

Flare Finance, projekt DeFi oparty na sieci Flare Network, ogłosił dystrybucję swoich tokenów DAOFlare (DFLR). Miesiąc po uruchomieniu sieci Flare Network (koniec pierwszego kwartału 2021 r.), zespół Flare Finance zrobi snapshot portfeli Spark. DAOFlare będzie dystrybuowany w stosunku 1:1 do tokenów Spark przechowywanych na wspieranych giełdach i prywatnych portfelach.

Jedną z istotnych kwestii, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że tokeny DAOFlare (DFLR) będą nic nie warte, dopóki nie zostaną zamienione na inny token zwany YieldFlare (YFLR) – rodzimy token Flare Finance. Powodem zamiany jest upewnienie się, że tokeny są wydawane tylko aktywnym użytkownikom.

Szczegóły dotyczące airdropu DAOFlare (DFLR) i zamiany ich na YieldFlare (YFLR) zostaną ogłoszone w najbliższej przyszłości.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!