Szwajcarski bank wprowadza yield earning dla hodlerów Cardano, Tezos, Polkadot

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • SEBA Bank ogłosił, że klienci będą teraz mogli zarabiać na swoich portfelach cyfrowych aktywów.

  • Obecnie klienci mogą generować zyski na różnych obsługiwanych sieciach blockchain, w tym Polkadot, Tezos i Cardano.

  • SEBA ujawnił jednak swoje zamiary dodania kolejnych protokołów w nadchodzących miesiącach.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

SEBA Bank, w pełni regulowana instytucja finansowa z siedzibą w Szwajcarii, która oferuje swoim klientom kilka usług kryptowalutowych, ogłosiła, że klienci będą teraz mogli zarabiać na swoich portfelach cyfrowych aktywów.

Sponsorowane

Sponsorowane

SEBA uruchamia yield earning

Zgodnie z oficjalnym komunikatem prasowym, SEBA Bank uruchomił nowe rozwiązanie klasy instytucjonalnej o nazwie SEBA Earn. Pozwoli ono hodlerom kryptowalut zarabiać na swoich cyfrowych walutach.

Bank zauważył, że gwałtowny wzrost obserwowany w przestrzeni DeFi, zaostrzył apetyt wielu klientów instytucjonalnych na różne usługi zarabiania. Wśród nich znajdują się staking oraz scentralizowane pożyczki i kredyty.

Sponsorowane

Sponsorowane

Program SEBA Earn zapewni zarówno inwestorom instytucjonalnym, jak i detalicznym przejrzystą i bezpieczną ścieżkę do generowania zysków z ich inwestycji w kryptowaluty. Guido Buehler, prezes SEBA Bank powiedział:

Jest jasne, że wraz z przyspieszeniem zainteresowania instytucjonalnego aktywami cyfrowymi, inwestorzy mają szerszy apetyt na aktywa kryptowalutowe. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się usługi zarabiania, takie jak staking, DeFi oraz scentralizowane pożyczki i kredyty kryptowalutowe.

SEBA Earn, nasza kompleksowa oferta w zakresie zarabiania na aktywach cyfrowych, zapewnia profesjonalnym i instytucjonalnym graczom elastyczną platformę i zaufanego, regulowanego dostawcę. Dzięki temu mogą oni bezpiecznie wejść w tę przestrzeń.

Dodał również:

Innowacyjność jest podstawą naszej filozofii w SEBA Bank. Jestem podekscytowany, że możemy zademonstrować naszą wiodącą w branży innowacyjność w dostarczaniu naszym klientom najnowocześniejszych technologii. Potrzebują ich, aby dotrzymać kroku szybko rozwijającej się branży aktywów cyfrowych.

Nadchodzi więcej opcji stakingu

Szwajcarski bank kryptowalutowy dodał również, że inwestorzy mogą korzystać z usług pożyczania i zaciągania pożyczek, aby zarobić na programie SEBA Earn. Początkowo będą mogli pożyczać bezpośrednio na platformie tylko BTC i ETH. Więcej monet ma zostać dodanych w późniejszym terminie.

Obecnie klienci mogą generować zyski na różnych obsługiwanych sieciach blockchain, w tym Polkadot, Tezos i Cardano. SEBA ujawniła jednak swoje zamiary dodania kolejnych protokołów w nadchodzących miesiącach.

Wraz z uruchomieniem SEBA Earn, firma będzie pierwszym regulowanym bankiem, który zaoferuje inwestorom dostęp do zarabiania w różnych protokołach DeFi.

SEBA został założony w 2018 roku. Jest on jednym z pierwszych banków w Szwajcarii skoncentrowanych na aktywach cyfrowych, który otrzymał licencję od Szwajcarskiego Urzędu Nadzoru Rynku Finansowego (FINMA).

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz