Szef AMC wskazuje na możliwość przyjęcia płatności Dogecoinem

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Dyrektor generalny AMC Entertainment Adam Aron zapytał w ankiecie na Twitterze, czy sieć kin powinna zbadać możliwość akceptacji Dogecoina.

  • Prawie 70% z prawie 120 000 respondentów jest za tym, aby największa na świecie sieć kin zaakceptowała tę kryptowalutę.

  • Dodałoby to do rosnącej listy kryptowalut, które AMC planuje zaakceptować do końca roku.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Dyrektor generalny AMC Entertainment Adam Aron zapytał w ankiecie na Twitterze, czy sieć kin powinna umożliwić płatności Dogecoinem.

Sponsorowane

Sponsorowane

Prawie 70% z prawie 120 000 respondentów jest za tym, aby największa na świecie sieć kin akceptowała DOGE. To dodałoby się do rosnącej listy kryptowalut, które AMC planuje zaakceptować do końca roku.

W zeszłym miesiącu Aron ogłosił, że kinomani będą mogli płacić za wstęp do kin AMC za pomocą Bitcoina. Powiedział, że sieć kin będzie miała systemy IT na miejscu, aby zaakceptować płatności w Bitcoinem do końca 2021 roku.

Sponsorowane

Sponsorowane

Aron ogłosił to podczas rozmowy podczas telekonferencji dotyczącej wyników spółki za drugi kwartał, która odbyła się 9 sierpnia. Ujawnił również, że sieć kin zacznie również akceptować Apple Pay i Google Pay, ale zauważył, że wielu z nowych inwestorów detalicznych firmy jest bardzo entuzjastycznie nastawionych do kryptowalut.

Dyrektor generalny AMC wyjaśnił również w zeszłym tygodniu, że będzie pracował nad akceptacją większej liczby kryptowalut do końca roku. Oprócz Bitcoina, uczestnicy kin będą mogli kupować bilety i płacić za koncesje za pomocą Ethereum, Litecoin i Bitcoin Cash, powiedział Aron.

AMC i Robinhood

AMC zyskało ostatnio na znaczeniu w świetle tego, że jego akcje stały się akcjami meme. Popularnie handlowanymi przez użytkowników WallStreetBets i Robinhood. Ta ostatnia platforma handlowa niedawno dodała nowe funkcje portfela kryptowalutowego i transferu w wersji beta dla wersji aplikacji na iPhone. Te nowe funkcje aplikacji pozwolą klientom wysyłać i odbierać kryptowaluty, takie jak Bitcoin.

Akcje Robinhood skoczyły w górę o 2,1% po tym, jak Bloomberg poinformował o teście. Po publicznym debiucie firmy w sierpniu, ceny akcji początkowo skoczyły o 123%. Chociaż akcje AMC handlują burzliwie w tym roku, jej akcje wzrosły o ponad 4% po początkowym ogłoszeniu Bitcoinów i lepszym niż oczekiwano raporcie o dochodach.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Nick jest profesorem umiejętności komunikacji ustnej i specjalistą w dziedzinie nauki o danych w Budapeszcie na Węgrzech. Posiada tytuł magistra w dziedzinie analityki biznesowej. Jest stosunkowo spóźniony w dziedzinie kryptowalut i technologii blockchain, ale intryguje go ich potencjalne wykorzystanie gospodarcze i polityczne. Najlepiej można go opisać jako optymistycznego środkowo-lewicowego sceptyka.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz