SushiSwap zostaje wprowadzony na Coinbase Pro wraz z Polygon i Skale

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • SushiSwap wdrożył swoje kontrakty na Coinbase Pro.

  • Dodano również Polygon (MATIC) i SKALE (SKL).

  • Zespół ma zaplanowane inne wdrożenia, w tym Optimism.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Jedna z najpopularniejszych zdecentralizowanych giełd (DEX), SushiSwap, jest teraz dostępna w Coinbase Pro. Ten ruch nadal umacnia klon Uniswapa, który wytycza nowe szlaki.

Od 9 marca użytkownicy mogą przenosić Tokeny SushiSwap (SUSHI) na swoje konta Coinbase Pro. Handel ma się rozpocząć 11 marca o godzinie 9:00 czasu pacyficznego, jeśli zostaną spełnione warunki płynności. Coinbase ogłosił również dodanie Polygon (MATIC) i Skale (SKL).

SushiSwap, który może pochwalić się około 3,3 miliardami dolarów w całkowitej wartości zablokowanej (TVL) i 850 milionami dolarów w 24-godzinnym wolumenie, był wcześniej na Ethereum. DEX szybko rozszerza swoje menu. Został niedawno dodany do Binance Smart Chain (BSC), Fantom, Polygon, xDai Chain i Moonbeam Network.

SushiSwap miał trudny początek. Zaczęło się od sklonowania kodu źródłowego Uniswap i stworzenia własnego natywnego tokena w celu wysysania płynności z Uniswap. W tym czasie BeInCrypto poinformowało, że ten kontrowersyjny ruch spowodował, że Uniswap stracił 75% swojej płynności z dnia na dzień.

SushiSwap definiuje się jako:

Projekt prowadzony przez społeczność, zarządzany przez społeczność głosującą za wszystkimi głównymi zmianami w protokole. O codziennych operacjach, równoważeniu pul i wskaźników, strategii biznesowej i ogólnym rozwoju ostatecznie decyduje nasz Sushi Chef 0xMaki.

Dodanie SushiSwap do Coinbase Pro pomaga umocnić firmom pozycję na rynku.

Coinbase zwiększa również swój udział w rynku, ujawniając, że niedawna prywatna sprzedaż dała firmie szacunkową wycenę na 90 miliardów dolarów.

Coinbase ogłosiło w styczniu, że będzie starać się o wejście na giełdę bezpośrednią w przeciwieństwie do pierwszej oferty publicznej (IPO). Zgoda na złożenie do SEC ujawniła, że ​​akcje będą notowane jako papier wartościowy klasy A z oznaczeniem „COIN”.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

The opinion of BeInCrypto staff in a single voice.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now