Sushi zapowiada sierpniową premierę rynku NFT, Shoyu

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Sushi ogłosiło, że do uruchomienia swój rynek NFT 'Shoyu', pozostał już tylko miesiąc.

  • Shoyu ma na celu umożliwienie artystom eksploracji cyfrowej przestrzeni bez ograniczeń takich jak format czy rozmiar plików.

  • Według głównego dewelopera, metaverse 3D, takie jak Decentraland, jest planowane w przyszłości.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Główny deweloper projektu Shoyu Marketplace ogłosił dużą aktualizację dla projektu, w tym datę premiery w sierpniu.

SponsorowaneSponsorowane

Zgodnie z tweetem i połączonym postem na forum Sushi od LevX, zespół poczynił znaczące postępy na swoim rynku niewymienialnych tokenów (NFT) o nazwie Shoyu. Deweloper stwierdził, że pomysł został zaproponowany przez niego samego i z pomocą społeczności deweloperów, uruchomienie Shoyu jest ustawione na połowę sierpnia 2021 roku. Następnymi krokami dla zespołu jest opracowanie frontendu, warstwy buforowania i infrastruktury potrzebnej do przechowywania cyfrowych dzieł sztuki.

Plan wydawniczy jest stopniowy – v0 pojawi się w sierpniu, a następnie v1 i v2 w kolejnych miesiącach. LevX, wypowiadając się jako kierownik produktu i główny deweloper, powiedział, że “gwarantuję wydanie v0, dalsze (v1 i v2) aktualizacje i utrzymanie w ciągu najbliższego roku.” Platforma początkowo uruchomi się na Ethereum i Polygon, ale wsparcie multi-chain jest czymś, co zespół planuje dodać w przyszłości.

SponsorowaneSponsorowane

Shoyu ukierunkowany na zmianę gry NFT

Celem Shoyu, według zespołu deweloperskiego, jest stworzenie platformy NFT, która koncentruje się na potrzebach twórców, aby przesunąć granice ich sztuki. Zespół uważa, że w obecnej formie, NFT są utrudnione przez takie rzeczy jak format pliku, który wpływa na rozmiar i ogranicza kreatywność artysty.

Chcą również, aby projekt strony był częścią sztuki, czymś pięknym i funkcjonalnym, co łączy w sobie japońską estetykę i wrażliwość.

Chcemy, aby artyści i twórcy mogli tworzyć NFT, których nie są w stanie zrobić na innych platformach.

– Mówi LevX.

Jedną z ciekawych funkcji jest możliwość zarabiania przez posiadaczy tokena XSUSHI niewielkiej części opłat, które generuje protokół. Zgodnie z postem, 2,5% z każdej transakcji trafia bezpośrednio do posiadaczy xSUSHI. Kolejną wartą uwagi cechą są niższe opłaty za gaz, dzięki temu, że kontrakty Shoyu posiadają wbudowaną funkcję wymiany. Idea polega na tym, że aby zoptymalizować koszty gazu podczas składania zleceń, są one przechowywane poza łańcuchem. “Kiedy dane konto chce kupić NFT, może wybrać zlecenie z podpisem twórcy(ERC-712) i zrealizować je z odpowiednimi parametrami oferty, takimi jak cena.”

Shoyu będzie nie tylko cyfrowym rynkiem, ale metaverse 3D podobne do Axie Infinity jest również planowane w przyszłości wraz z cyfrowym rynkiem kolekcjonerskim.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Matthew De Saro is a journalist and media personality specializing in sports, gambling, and statistics. Before joining BeInCrypto, his work was featured on Fansided, Forbes, and OutKick. With a background in statistical analysis and a love of writing, he takes an outside-the-box approach to reporting news.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz