SUSHI kontynuuje spadki po zamknięciu dziewięciu kolejnych tygodni na czerwono

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • SUSHI znajduje się w obszarze wsparcia na 0,60 USD. Najbliższy obszar oporu wynosi 0,71 USD.

  • Cena znajduje się w opadającym kanale równoległym.

  • Nie ma żadnych oznak byczego odwrócenia.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Sushi (SUSHI) najwyraźniej rozpoczęło ruch w górę z dniem 7 października, ale nie zdołało utrzymać wzrostu i od tego czasu straciło prawie wszystkie zyski.

7 października cena SUSHI osiągnęła szczyt na 0,551 USD. Ruch w górę rozpoczął się następnego dnia i SUSHI wzrósł o 57% w ciągu trzech dni, osiągając lokalny szczyt na poziomie 0,873 USD w dniu 10 października.

Sushi zawraca do wsparcia

W momencie pisania tego tekstu, SUSHI spadł z powrotem do obszaru wsparcia na 0,60 USD, który jest poziomem 0,85 Fib całego ruchu w górę. Ponadto jest to ostateczny poziom wsparcia przed dołkami z 7 października, do których powrót oznaczałoby 100% korektę.

Z drugiej strony odbicie może doprowadzić cenę do najbliższego poziomu oporu na 0,71 USD.

Wykres SUSHI dzięki Tradingview

Opadający kanał

Kryptowalutowy trader @Mesawine1 przedstawił wykres SUSHI, stwierdzając, że cena może wkrótce zacząć rosnąć i prawdopodobnie powrócić do poziomu 1,40 USD.

Oczekuje się, że wzrost rozpocznie się, gdy SUSHI wybije się z bieżącego kanału opadającego.

Źródło: Twitter

Chociaż cena rzeczywiście jest notowana w opadającym kanale, to nie ma wyraźnych oznak, że się wybije.

Wręcz przeciwnie, zarówno MACD, jak i RSI wskazują, że trend jest niedźwiedzi, ponieważ linia sygnałowa tego pierwszego jest poniżej 0, a drugiego poniżej 50. W żadnym z nich nie ma byczych dywergencji.

Wspomniany wcześniej obszar wsparcia na 0,60 USD zbiega się ze środkiem opadającego kanału, więc przebicie może wywołać spadek w kierunku linii wsparcia kanału w pobliżu 0,50 USD.

Wykres SUSHI dzięki Tradingview

Konkluzja

Nic nie wskazuje na to, że cena SUSHI będzie w stanie zatrzymać krwawienie w najbliższym okresie. Wręcz przeciwnie, utrata obszaru 0,55 USD może wprowadzić go w nową, niedźwiedzią fazę odkrywania ceny.

Aby zobaczyć najnowszą analizę Bitcoina przez BeInCrypto, kliknij tutaj!

Zastrzeżenie: handel kryptowalutami wiąże się z wysokim poziomem ryzyka i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Poglądy wyrażone w tym artykule nie odzwierciedlają poglądów BeInCrypto.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now