Stephen Curry podpisuje partnerstwo z FTX jako globalny ambasador

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • FTX ogłosił, że podpisał nowe wieloletnie partnerstwo z Stephenem Curry.

  • Gwiazda NBA zostanie globalnym ambasadorem FTX, a także otrzyma udziały w firmie.

  • FTX niedawno zakupiło prawa do nazwy stadionu piłkarskiego UC Berkley.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Stephen Curry, wielka gwiazda NBA, podpisał umowę z FTX i został nowym globalnym ambasadorem giełdy.

Sponsorowane

Sponsorowane

FTX ogłosiło, że firma podpisała długoterminowe partnerstwo z gwiazdą NBA Stephenem Curry. W ramach umowy trzykrotny mistrz został nowym globalnym ambasadorem FTX. Dodatkowo, Curry otrzyma udziały w FTX Trading Limited, a jego fundacja charytatywna Eat.Learn.Play będzie współpracować przy inicjatywach charytatywnych.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem, Curry powiedział, że jest “podekscytowany współpracą z firmą, która demistyfikuje przestrzeń kryptowalutową i eliminuje czynnik zastraszenia dla początkujących użytkowników”. Dwukrotny MVP NBA dodał:

Sponsorowane

Sponsorowane

FTX myśli podobnie jak ja w kwestii wparcia społeczności w znaczący sposób. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co możemy osiągnąć razem.

FTX był zajęty pozyskiwaniem znanych sportowców takich, jak Tom Brady i Trevor Lawrence. Ruch ten oznacza pierwsze partnerstwo kryptowalutowe dla Stephena Curry, który spogląda w kierunku emerytury.

FTX wchodzi w świat sportu

Oprócz partnerstw, które FTX podpisał ze sportowcami, firma zakupiła również niedawno prawa do nadania nazwy nowemu stadionowi piłkarskiemu. Stadion ten to UC Berkley Football Stadium, siedziba Golden Bears z Cal Berkley. Umowa jest warta 17,5 miliona dolarów, jest ważna przez dziesięć lat. Ponadto pozwala FTX zachować kilka osobistych powiązań ze stadionem wraz z prawami do nadania mu nazwy. Te powiązania dotyczą byłych graczy, w tym FTX COO Sina Nader, który grał dla Golden Bears na pozycji walk-on. Ojciec Bankman-Frieda również był absolwentem tej szkoły.

W ramach współpracy z fundacją Eat.Learn.Play, FTX zobowiązał się do przekazywania środków. Stephen i Ayesha Curry będą starali się uwolnić potencjał wszystkich dzieci. Organizacja non-profit skupia się na zwalczaniu głodu wśród dzieci oraz zapewnieniu dostępu do wysokiej jakości edukacji i bezpiecznych miejsc do ćwiczeń. Do tej pory organizacja charytatywna dostarczyła 17 milionów posiłków dzieciom w Oakland i ich rodzinom.

Dyrektor generalny FTX, Sam Bankman-Fried, powiedział o współpracy:

Po spotkaniu i rozmowie ze Stephenem było jasne, że idealnie pasuje do FTX. Jego niestrudzone zaangażowanie w działalność charytatywną, a także wnikliwa etyka pracy, aby stać się najlepszym w każdej dziedzinie, w której się znajdzie, niezależnie od tego, czy jest to koszykówka, inwestowanie czy biznes, doskonale współgrają z podstawowymi wartościami FTX. Nie mogę się doczekać współpracy ze Stephenem, aby mieć pozytywny wpływ na tych, którzy najbardziej tego potrzebują na świecie.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Matthew De Saro jest dziennikarzem i osobowością medialną specjalizującą się w sporcie, hazardzie i statystykach. Zanim dołączył do BeInCrypto, jego prace były publikowane w Fansided, Forbes i OutKick. Z wykształceniem w analizie statystycznej i zamiłowaniem do pisania, ma nieszablonowe podejście do przekazywania wiadomości.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz