Solana (SOL) zbliża się do ATH – największe tygodniowe wzrosty na altcoinach

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
 • OKB, GRT i RUNE wybiły się z opadających linii oporu.

 • ZEC wybił się z klina zniżkującego.

 • SOL jest bliski osiągnięcia nowego ATH.

 • promo

  Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

BeInCrypto przygląda się siedmiu altcoinom, które wzrosły najbardziej w ciągu ostatnich siedmiu dni, od 16 do 22 października.

Sponsorowane Sponsorowane

Te altcoiny to:

 • OKB (OKB): 72,32%
 • Nexo (NEXO): 45,28%
 • THORChain (RUNE): 36,00%
 • Zcash (ZEC): 34,84%
 • Huobi Token (HT): 30,81%
 • The Graph (GRT): 29,66%
 • Solana (SOL): 27,37%

OKB

W dniu 26 października cena OKB odbiła się i utworzyła bardzo długi dolny knot (zielona ikona). Był to znak silnej presji kupna, z powodu długości knota.

Wzrost przyspieszył w dniu 19 października i następnego dnia OKB wybił się z opadającej linii oporu. Potwierdziło to, że poprzedni ruch spadkowy dobiegł końca. Po tym, OKB przesunął się powyżej obszaru 24 USD, który był poziomem oporu osiągniętym podczas wrześniowych szczytów.

Sponsorowane Sponsorowane

Od dnia 19 października, OKB wzrosła o 71%.

Następny najbliższy obszar oporu znajduje się na poziomie 39 USD.

Dzienny wykres OKB
Wykres OKB dzięki Tradingview

NEXO

NEXO wzrasta od czasu, gdy 22 września wygenerował wyższy dołek. W dniu 19 października udało się wybić ponad obszar oporu na 2 USD.

Było to ważne, ponieważ obszar ten obowiązywał od sierpnia. Wybicie potwierdziło, że poprzednia korekta została zakończona.

Następny najbliższy obszar oporu znajduje się na poziomie 2,58 USD. Jest to zarówno horyzontalny obszar oporu, jak i poziom oporu przy zniesieniu 0,5 Fib. Jeżeli NEXO uda się wyjść ponad ten obszar, to praktycznie nie ma już żadnych oporów aż do rejonu 4 USD.

Wykres NEXO dzięki Tradingview

RUNE

Podobnie jak OKB, RUNE właśnie wybił się ponad opadającą linię oporu. Jednakże, w przeciwieństwie do OKB, RUNE musi jeszcze wyjść ponad obszar oporu 11,75 USD, który jest tworzony przez sierpniowe szczyty.

Podczas gdy wybicie z linii oporu wskazuje, że korekta jest zakończona, oczekuje się, że wzrost przyspieszy, gdy RUNE przesunie się powyżej obszaru 11,75 USD.

W tym przypadku następny opór znajdowałby się na poziomie 20 USD.

Wykres dzienny RUNE
Wykres RUNE dzięki Tradingview

ZEC

ZEC porusza się w górę od czasu wybicia z klina zniżkującego w dniu 1 października. Klin zniżkujący to zwykle bycza formacja, dlatego też oczekiwano wybicia. Po tym nastąpiło odbicie od obszaru 113 USD (zielona ikona) i altcoin zaczął przyspieszać.

Co ważniejsze, ZEC poruszał się powyżej poziomu oporu zniesienia 0,618 Fib od dnia 20 października. Było to kluczowe, ponieważ poziom oporu przy zniesineiu 0,618 Fib często działa jako szczyt podczas odbicia. Odzyskanie tego poziomu sugeruje, że ZEC rozpoczyna nowy rajd w górę.

Oczekuje się, że ZEC przyspieszy, kiedy uda mu się przebić powyżej tego oporu.

Wykres ZEC dzięki Tradingview

HT

HT wzrasta oddnia 5 września po tym, jak odbił się i stworzył długi dolny knot (zielona ikona). Odbicie spowodowało, że odzyskał obszar horyzontalny na 7,80 USD.

Podczas gdy jest to bycza akcja cenowa, to wiele oporów pozostało jeszcze do wyczyszczenia. Pierwszym jest obszar 11,75-13,15 USD utworzony przez poziomy horyzontalne i Fib.

Dopóki HT nie zdoła przebić tych poziomów, trend nie może być uznany za byczy.

Wykres HT dzięki Tradingview

GRT

GRT wzrasta od czasu wybicia z opadającej linii oporu w dniu 1 października. Był to znak, że ruch spadkowy dobiegł końca.

Po tym GRT odzyskał obszar 0,76 USD i potwierdził go jako wsparcie.

Obecnie GRT jest w trakcie ruchu, aby zrobić to samo z obszarem 0,90 USD. Może to pozwolić na powrót w kierunku wrześniowych szczytów w pobliżu 1,05 USD.

Wykres GRT dzięki Tradingview

Solana (SOL)

Solana wzrasta od 21 września. W dniu 3 października, ruch w górę został tymczasowo zatrzymany po tym jak SOL został odrzucony przez obszar oporu na 170 USD.

Jednak Solana zdołał się wybić się w dniu 19 października i od tego czasu wzrasta w przyspieszonym tempie.

Jeśli osiągnie nowe ATH, co wydaje się prawdopodobne, to następny opór można znaleźć na poziomie 277 USD. Jest to opór przy zewnętrznym zniesieniu 1,61 Fib. Ten poziom Fib jest powszechnie używany do znajdowania wyższych oporów, gdy ceny są na rekordowo wysokich poziomach.

Solana - wykres dzienny
Wykres SOL dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Sponsorowane
Share Article

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz