Skrill wchodzi we współpracę z Coinbase

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Cyfrowy portfel Skrill wszedł we współpracę z giełdą Coinbase.

  • W ten sposób platforma pozwoli amerykańskim klientom na zakup kryptowalut.

  • Wersja web jest już dostępna, lecz aplikacja pojawi się dopiero na początku kwietnia 2021 roku.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Cyfrowy portfel Skrill dzięki współpracy z Coinbase rozszerzy swoją obecność w Stanach Zjednoczonych. Największa amerykańska giełda kryptowalutowa dostarczy nowe rozwiązania, które umożliwią użytkownikom z blisko 40 stanów kupno i sprzedaż cyfrowych aktywów.

Skrill wchodzi we współpracę z Coinbase

Uruchomiony w 2001 roku Skrill to cyfrowy portfel pozwalający dokonywać łatwe płatności online i transfery pieniędzy. Projekt swoją pierwszą krypto ofertę dla użytkowników w 30 krajach wydał jeszcze w 2018 roku.

Dzisiaj firma ogłosiła ekspansję w 37 stanach i USA, w tym m.in. Illinois, Michigan, Teksas, Waszyngton, D.C., Puerto Rico i inne. Stało się to możliwe dzięki partnerstwu z popularną amerykańską giełdą kryptowalut – Coinbase.

Współpraca umożliwi Skrillowi integrację z platformą Coinbase. W rezultacie klienci Skrill będą mogli kupować i sprzedawać niektóre z najbardziej popularnych kryptowalut. Mianowicie, są to Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) i Bitcoin Cash (BCH).

Crypto-fiat lub crypto-crypto

Nowa inicjatywa pozwoli użytkownikom na interakcję z kryptowalutami poprzez USD lub inne aktywa cyfrowe. Innymi słowy, będą oni mogli wybrać, czy płacą za BTC walutą fiat, czy też ETH, LTC, BCH lub inną kryptowalutą.

Warto zauważyć, że skoncentrowana na USA oferta kryptowalut Skrill będzie wprowadzana stopniowo. Wersja online/web jest już dostępna. Aplikacja mobilna natomiast pojawi się na początku kwietnia 2021 roku.

Lorenzo Pellegrino, dyrektor generalny Skrill wskazał, że nowa inicjatywa wywołana została ostatnim masowym wzrostem zainteresowania kryptowalutami:

Zainteresowanie amerykańskich konsumentów kryptowalutami i handlem kryptowalutami jest większe niż kiedykolwiek, dlatego cieszymy się, że możemy lepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów, uruchamiając ofertę kryptowalut Skrill w tym kraju we współpracy z Coinbase. Zasilana przez zaawansowaną platformę Coinbase oferta kryptowalutowa to najnowsze posunięcie Skrill w Stanach Zjednoczonych, mające na celu zapewnienie klientom najlepszego w swojej klasie portfela cyfrowego.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now