Robinhood testuje funkcje portfela kryptowalutowego w wersji beta

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Długo oczekiwana funkcja kryptowalutowa pojawia się w aplikacji Robinhood.

  • Obecnie funkcja jest w wersji beta z opcją listy oczekujących.

  • Ta wiadomość przychodzi po miesiącach podpowiedzi od firmy i jej publicznego notowania.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Aplikacja Robinhood ma nowy portfel kryptowalutowy i funkcje transferu w wersji beta dla aplikacji na iPhone.

Sponsorowane

Sponsorowane

Według raportu z Bloomberg, Robinhood Markets Inc. ma nowy portfel kryptowalutowy i funkcje transferu w swojej aplikacji. Jest to długo oczekiwany ruch od firmy.

Wcześniej tego lata, przed rozpoczęciem IPO, Robinhood zasugerował, że ma zamiar zwiększenia liczby ofert kryptowalut. Następnie, na początku września, firma ogłosiła uruchomienie funkcji powtarzających się inwestycji kryptowalutowych. Te nowe funkcje aplikacji ogłoszone dzisiaj pozwalają klientom na możliwość wysyłania i odbierania kryptowalut, takich jak Bitcoin.

Sponsorowane

Sponsorowane

Funkcje te są widoczne w wersji beta aplikacji Robinhood na iPhony. Dołączony do oprogramowania jest ukryty obraz ze stroną listy oczekujących dla użytkowników zainteresowanych portfelami kryptowalut. Istnieje również osadzony kod z odniesieniami do zdolności transferu kryptowalut.

Wkrótce po historii Bloomberga, firma zatweetowała:

Jaka jest jedna funkcja produktu, którą chciałbyś zobaczyć i dlaczego są to portfele?

Postępy Robinhooda

Pod koniec lipca tego roku Robinhood przygotował się do wejścia na giełdę jako spółka giełdowa. Nastąpiło to po tym, jak firma stanęła w obliczu dwóch poważnych grzywien. Jedna na 10 milionów dolarów z powodu naruszeń cyberbezpieczeństwa AML. Drugi był od FINRA, który nadzoruje SEC, na 70 milionów dolarów. Nastąpiło to po tym, jak firma rzekomo spowodowała “znaczącą szkodę” dla klientów.

Mimo to firma weszła na giełdę i w ciągu kilku dni akcje poszybowały w górę o 123%. Firma podzieliła się również informacją, że w tym roku zdobyła duże zyski dzięki Dogecoin. Co najmniej 34% ich przychodów kryptowalutowych pochodziło z niesławnego memecoina.

Pomimo kilku burzliwych momentów, Robinhood kontynuuje swój krok w głąb przestrzeni kryptowalutowej. Wyciekłe wideo sugerowało, że UniSwap, największa na świecie zdecentralizowana giełda, prowadziła rozmowy z Robinhood.

Jak stwierdzono powyżej, funkcje kryptowalutowe są nadal w wersji beta. Jednak jako ruchy Robinhooda w tym roku są bardziej kryptowalutowe i ekspansywne.Na wersję na żywo nie trzeba będzie długo czekać.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Savannah Fortis jest dziennikarką multimedialną zajmującą się tematami z pogranicza kultury, stosunków międzynarodowych i technologii. Dzięki swoim podróżom została wprowadzona do społeczności kryptowalut w 2017 roku i od tego czasu pozostaje w interakcji ze światem krypto.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz