Ripple zmuszony do przedstawienia dowodów porad prawnych dotyczących sprzedaży XRP

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Najnowszy wniosek SEC zmusza Ripple do przedstawienia dowodów porad prawnych dotyczących sprzedaży XRP i zgodności z federalnymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa.

  • John E. Deaton uważa, że ​​SEC uważa obronę Ripple za realne zagrożenie.

  • Były skarbnik USA, Rosie Rios, dołącza do rady dyrektorów Ripple podczas procesu sądowego.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) złożyła swój najnowszy wniosek przeciwko Ripple Labs, ponieważ ich walka prawna trwa.

SponsorowaneSponsorowane

7 maja adwokat James K. Filan przesłał na Twitterze aktualne informacje na temat procesu SEC przeciwko Ripple. Aktualizacja, która potwierdziła, że ​​powodowie złożyli wniosek o odwołanie przeciwko Ripple. Wniosek ten wymaga od oskarżonych przedstawienia wszelkich dowodów dotyczących porad prawnych, zarówno poszukiwanych, jak i otrzymanych, dotyczących ofert i sprzedaży XRP. I czy te sprzedaże i oferty byłyby zgodne z federalnymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa.

Wniosek został złożony listownie do sędziego Sarah Netburn. Pan Filan, który jest byłym prokuratorem federalnym, dołączył do swojego tweeta z innym tweetem, który zawierał link Dropbox do wszystkich eksponatów związanych z wnioskami o pisma.

SponsorowaneSponsorowane

To najnowsze osiągnięcie w prawnej walce w przeciąganiu liny między SEC a Ripple Labs. W ciągu ostatnich kilku tygodni w tej sprawie pojawiło się wiele wniosków, odpowiedzi i próśb zgłoszonych i odrzuconych. W tym publiczna konferencja telefoniczna na temat metod SEC w celu uzyskania informacji i zatajania informacji przed oskarżonymi.

W zeszłym tygodniu dyrektorzy Ripple Labs, Brad Garlinghouse i Chris Larsen, którzy stoją na czele pozwu, złożyli indywidualne wnioski o oddalenie. SEC z kolei złożyła odpowiedź na te wnioski.

Garlinghouse i Larsen sprzeciwili się odpowiedzi, która mogła mieć do 60 stron. Jednak Filan nie był w stanie podać konkretnych powodów, dla których nie wyrazili zgody. Powiedział na Twitterze, iż sądził, że będzie to „stosunkowo proste wyjaśnienie”.

Analiza ruchu

Pan Filan był głośnym i stałym komentatorem na Twitterze w sprawie pozwu. Jednak przy tej okazji zachował w tajemnicy swoje opinie na temat wniosku. Ale nie tylko on uważnie przygląda się sprawie.

John E. Deaton, partner zarządzający w The Deaton Law Firm w Rhode Island, podzielił się szczegółową analizą w odpowiedzi na to samo zgłoszenie do Compel. Wątek, który składa się z czterech tweetów, twierdzi, że SEC uważa obronę Ripple za „prawdziwe zagrożenie”.

Ripple argumentował, że noty prawne zawierają tylko ogólne porady, że można wykorzystywać i sprzedawać XRP w sposób, który narusza […] przepisy dotyczące papierów wartościowych, ale ostatecznie stwierdza, że ​​sam XRP nie jest zabezpieczeniem…

Deaton dodał w drugim tweecie:

… To, czy sędzia zmusi Ripple do przekazania notatek, jest interesującą kwestią prawną.

Deaton był zaangażowany w proces SEC vs. Ripple od 19 kwietnia, kiedy złożył wniosek o interwencję. Od początku roku reprezentuje tysiące posiadaczy XRP w kontekście sprawy.

Nowe dodatki w Ripple Labs

Tymczasem zarząd Ripple zyskał nowego członka na początku tego tygodnia. 4 maja poinformowano, że do zarządu dołączyła była Skarbnik Stanów Zjednoczonych Rosie Rios. W oświadczeniu powiedziała:

Ripple jest jednym z najlepszych przykładów wykorzystania kryptowaluty w merytorycznej i uzasadnionej roli w ułatwianiu płatności na całym świecie.

Została mianowana równolegle z dyrektorem fintech Kristiny Campbell, która dołączyła do Ripple jako nowy dyrektor finansowy.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Kreator marki i wizerunku w sieci, emarketer, autor. Prowadzi agencję marketingową, pomógł klientom wielu branż w pozyskiwaniu i automatyzacji obsługi klientów sektora B2B i B2C. Wypowiedział się na wielu webinarach oraz livach u m.in. Akademii Milionerów w tematyce marketingu online oraz specjalistycznych dziedzinach. Pasjonata decentralizacji, wolności i kryptowalut.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz