Ripple rejestruje się w stanie Wyoming

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Ripple zarejestrowała swoją działalność w stanie Wyoming.

  • Caitlin Long serdecznie przywitała firmę w swoim stanie.

  • Cena XRP wzrosła o ok. 20%, jednak zdążyła już spaść do 0,55 USD.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Firma stojąca za XRP – Ripple zarejestrowała swoją działalność w stanie Wyoming. Po opublikowaniu informacji na Twitterze przez Caitlin Long, cena XRP wzrosła o 20%.

SponsorowaneSponsorowane

Wyoming jest jednym ze stanów w USA, który znany jest z tego, że próbuje stworzyć przyjazne ramy regulacyjne dla branży. Jest to wynik wysiłków Caitlin Long – znanej zwolenniczki kryptowalut, a także założycielki i dyrektor generalnej Avanti – kryptowalutowej instytucji finansowej. Long opublikowała wczoraj tweet, w którym przywitała Ripple w Wyoming:

Long załączyła również zrzut ekranu ze strony rejestracyjnej, gdzie widać, że nowy podmiot nosi nazwę Ripple Markets WY LLC i jest już aktywny. Wstępne złożenie wniosku miało miejsce w dniu 11 lutego 2020 roku.

Warto zauważyć, że ruch Ripple ma miejsce pośród prawnej batalii między firmą a amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd. Komisja zarzuciła Ripple, że ta przeprowadziła nielegalną sprzedaż papierów wartościowych. Pozew SECu zebrała żniwo z ceny kryptowaluty, która w grudniu straciła ponad 70%. XRP nadal zmaga się z trudnościami, pomimo trwającej obecnie hossy.

Niemniej jednak, ostatnie 24 godziny były raczej korzystne dla XRP. Powodem z całą pewnością był tweet Caitlin Long i relokacja interesów Ripple do stanu Wyoming. Cena monety wzrosła o 20% do 0,65 USD. Od tego czasu miała jednak miejsce korekta i aktualnie XRP handluje w okolicach 0,55 USD.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz