Revolut przypadkowo ogłosił funkcję wypłaty kryptowalut na zewnętrzne portfele

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Revolut przypadkowo ogłosił, że klienci posiadający wersję Metal będą mogli wypłacać Bitcoina z platformy.

  • Ogłoszenie zostało opublikowane we wpisie na blogu, który został już usunięty

  • Funkcja została z powodzeniem przetestowana przez osobę z poza zespołu Revolut:

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Brytyjski neo bank Revolut przypadkowo ogłosił, że klienci posiadający wersję Metal będą mogli wypłacać Bitcoina z platformy.

Jak donosi AltFi, ogłoszenie zostało opublikowane we wpisie na blogu, który został już usunięty z powodu błędu w harmonogramie.

Pierwotnie, ogłoszenie było zaplanowane na przyszły tydzień w czwartek. W poście, Revolut poinformował, że oprócz Bitcoina, platforma umożliwi także wypłatę innych kryptowalut.

Firma zaznaczyła, że wypłata środków będzie bardzo intuicyjna. Użytkownicy będą musieli jedynie podać adres portfela oraz wprowadzić kwotę aktywów. W wersji beta, klienci posiadający wersję Metal będą mogli wypłacać £1000 miesięcznie lub £500 dziennie.

źródło: Usunięty post na blogu Revolut / AltFi

Nowa funkcja została już przetestowana

Przed publikacją wpisu na blogu, Revolut wydał oświadczenie wewnętrznie do pracowników. Firma stwierdziła w nim, że funkcja została z powodzeniem przetestowana przez osobę z poza zespołu Revolut:

Ogromny kamień milowy Revolut do ogłoszenia. Nasza publiczna beta dla wypłat kryptowalut została uruchomiona dla wszystkich uprawnionych użytkowników (brytyjskich klientów Metal). I … nasz pierwszy użytkownik, który nie jest pracownikiem Rev, teraz pomyślnie wycofał Bitcoin do własnego portfela, a ta transakcja jest rejestrowana na blockchainie.

Spółka utrzymuje, że wszystkie aktywa znajdują się w zimnym portfelu, obsługiwanym przez kilku renomowanych powierników kryptowalut. Revolut podkreślił też, że partner platformy zajmujący się analizą blockchaina będzie sprawdzał wszystkie zewnętrzne adresy. Ma to zapobiec przestępstwom takim jak pranie brudnych pieniędzy.

Obecnie Revolut oferuje ponad 20 różnych kryptowalut, które użytkownicy mogą kupować i sprzedawać za pośrednictwem aplikacji.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now