Revolut dodaje Dogecoina (DOGE)

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Revolut dodał we wtorek Dogecoina (DOGE) do swojej oferty.

  • Dogecoin jest 30. monetą, która została dodana do oferty inwestycyjnej Revoluta.

  • Kryptowaluta inspirowana shiba inu gwałtownie zyskała na wartości i uznaniu inwestorów w tym roku

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Revolut dodał we wtorek Dogecoina (DOGE) do swojej oferty. Jak twierdzi fintechnowy bank, wszystko po to aby sprostać rosnącemu popytowi klientów na tego meme coina.

SponsorowaneSponsorowane

Dogecoin jest 30. monetą, która została dodana do oferty inwestycyjnej Revoluta i została wprowadzona w ramach kampanii “New Tokens Tuesday”. W związku z tą kampanią, firma dodaje nowy token do swojej platformy w każdy wtorek. Rozpoczęła się ona w zeszłym tygodniu od dodania ośmiu tokenów, w tym np. Polygon, Chainlink, Algorand. Edward Cooper, szef działu kryptowalut w Revolut powiedział w oświadczeniu:

SponsorowaneSponsorowane

Jedną z najbardziej popularnych próśb użytkowników w ciągu ostatnich kilku miesięcy było dodanie Dogecoin i odpowiedzieliśmy na to wezwanie! Właśnie uruchomiliśmy Dogecoin w aplikacji. Tak więc teraz zapaleni klienci kryptowalutowi i ci nowi mogą kupować i sprzedawać ten popularny token.”

Co to jest Revolut?

Aplikacja Revolut oferuje usługi bankowe i inwestycyjne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jego krypto usługi pozwalają klientom kupować, sprzedawać lub wysyłać główne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Eter, Bitcoin Cash, Litecoin, XRP i wiele innych. Ludzie mogą wykorzystać swoje saldo gotówkowe w aplikacji bezpośrednio do zakupu kryptowalut bez konieczności korzystania z giełdy, a nowe środki stają się dostępne natychmiast.

Kryptowaluta inspirowana shiba inu gwałtownie zyskała na wartości i uznaniu inwestorów w tym roku, ponieważ stała się coraz bardziej popularna w mediach społecznościowych. Inwestorzy kryptowalutowi zaczęli postrzegać ją jako aktywo inwestycyjne, które ma realne zastosowania, a nie tylko jako żart, od którego zaczęła się jej przygoda.

Dogecoin jest obecnie szóstą co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej. Po rajdzie napędzanym przez media społecznościowe na początku maja, osiągnął on rekordowy poziom 0,731578 USD. Od tego czasu stracił jednak około 55%. W ciągu ostatniego tygodnia Dogecoin stracił ponad 11%, ponieważ kryptowaluty ogólnie zmagały się z trudnościami. Obecnie moneta handluje po ok. 0.31 USD.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz