Zespół redakcyjny BeInCrypto składa się z najlepszych i najzdolniejszych osób w branży kryptowalut i blockchain. Każdy członek zespołu przestrzega ścisłego zestawu zasad i etyki dziennikarskiej, aby zapewnić czytelnikom treści tylko najwyższej jakości. Wszyscy mamy pasję do wprowadzania przejrzystości i uczciwości w przestrzeń kryptowalut. W związku z tym aktywnie staramy się identyfikować nieuczciwe zgłoszenia, podejrzane ICO, oszustwa związane z wyjściem i inne nieprzejrzyste działania w przestrzeni mającej zapewnić przejrzystość.

Adam James

Redaktor naczelny

Adam jest redaktorem naczelnym BeInCrypto. Od wielu lat jest głęboko zaangażowany w przemysł kryptowalut i blockchain, a wcześniej był redaktorem naczelnym Bitcoinist.com. Regularnie uczestniczy w międzynarodowych konferencjach dotyczących Bitcoin i Blockchain.

Adam zdobył licencjat z Języka Angielskiego i Literatury na Bloomsburg University of Pennsylvania w 2011 r. Studiował także historię porównawczą Europy Środkowej, Południowo-Wschodniej i Wschodniej na Central European University.

Dawid Paluch

Dziennikarz

Dawid studiował dziennikarstwo we Wrocławiu. Chciał został ekspertem sportowym, ale zakochał się w nowych technologiach. Po raz pierwszy dowiedział się o kryptowalutach w 2015 roku, lecz zaczął o tym pisać w 2017. Dzisiaj skupia się głównie na wykorzystaniu technologii blockchain w nowych branżach.

Michal Adamski

Dziennikarz

Michał posiada wykształcenie prawno-ekonomiczne. Od początku kariery zawodowej związany z technologią Blockchain. Swoje doświadczenie zdobył współpracując z kilkoma europejskimi startupami kryptowalutowymi.