Zespół redakcyjny BeInCrypto składa się z najlepszych i najzdolniejszych osób w branży kryptowalut i blockchain. Każdy członek zespołu przestrzega ścisłego zestawu zasad i etyki dziennikarskiej, aby zapewnić czytelnikom treści tylko najwyższej jakości. Wszyscy mamy pasję do wprowadzania przejrzystości i uczciwości w przestrzeń kryptowalut. W związku z tym aktywnie staramy się identyfikować nieuczciwe zgłoszenia, podejrzane ICO, oszustwa związane z wyjściem i inne nieprzejrzyste działania w przestrzeni mającej zapewnić przejrzystość.

3 Employees From All Over The World

Dawid Paluch Dziennikarz
Michał Adamski Dziennikarz

Our Employees

Everyone
Zarządzanie
Redakcyjny

Zarządzanie

Redaktor naczelny

Catherine Ross

Catherine Ross ma ogromne doświadczenie w zarządzaniu mediami w branżach kryptowalut oraz finansowej. Pracowała jako zastępca redaktora naczelnego i dyrektor ds. marki w Cointelegraph.com, redaktor naczelny w Currency.com oraz redaktor zarządzający w Benzinga.com. Catherine jest również mówcą międzynarodowym, moderatorem oraz dziennikarzem prowadzącym wywiady.

Redakcyjny

Dziennikarz

Dawid Paluch

Dawid studiował dziennikarstwo we Wrocławiu. Chciał został ekspertem sportowym, ale zakochał się w nowych technologiach. Po raz pierwszy dowiedział się o kryptowalutach w 2015 roku, lecz zaczął o tym pisać w 2017. Dzisiaj skupia się głównie na wykorzystaniu technologii blockchain w nowych branżach.
Dziennikarz

Michał Adamski

Michał posiada wykształcenie prawno-ekonomiczne. Od początku kariery zawodowej związany z technologią Blockchain. Swoje doświadczenie zdobył współpracując z kilkoma europejskimi startupami kryptowalutowymi.

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!