RocketFuel oferuje opcje płatności kryptowalutami w punktach sprzedaży marihuany Can

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Firma RocketFuel, zajmująca się rozwiązaniami krypto-płatności, rozpocznie świadczenie usług kryptowalut dla branży konopi.

  • Obecne prawo USA zabrania tradycyjnym bankom angażowania się w przemysł konopny.

  • Zakaz utrudnia firmom konopnym prowadzenie działalności online i często są zmuszone polegać na płatnościach gotówkowych.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Przychodnie i sprzedawcy konopi wkrótce będą mogli korzystać z rozwiązań kryptowalut firmy RocketFuel.

Sponsorowane

Sponsorowane

Dostawca płatności kryptowalutami, RocketFuel, ogłosił, że zaoferuje swoje rozwiązania płatnicze kwalifikowanym firmom związanym z konopiami indyjskimi. Komunikat prasowy RocketFuel stwierdza, że ​​​​rozwiązania płatności kryptograficznych będą dostępne dla licencjonowanych dystrybutorów marihuany i sprzedawców. RocketFuel obsługuje obecnie ponad 50 różnych kryptowalut, w tym Bitcoina i Ethereum. Rozwiązania firmy mają na celu zwiększenie prywatności klientów kryptowalut poprzez eliminację ryzyka naruszenia danych.

Zakupy konopi w ramach blockchainu pomogą również wyeliminować nielicencjonowanych hodowców i dystrybutorów, którzy wprowadzają nielegalne praktyki biznesowe na rynek legalnych narkotyków.

Sponsorowane

Sponsorowane

Konopie indyjskie i kryptowaluty

Zdolność sklepów z ziołami do rozpoczęcia przyjmowania płatności kryptograficznych może być ogromnym dobrodziejstwem dla branży, która w przeszłości miała problemy z oferowaniem wygodnych metod płatności. Prawo federalne w Stanach Zjednoczonych zakazuje obecności tradycyjnych banków w branży konopi indyjskich. Ergo, banki nie mogą przyjmować, wysyłać ani pożyczać pieniędzy punktom konopnym.

To sprawiło, że wiele sklepów nie ma możliwości prowadzenia działalności i polega głównie na gotówce. Ten problem nasila się, gdy przedsiębiorca chce przetworzyć sprzedaż online. Niektórzy omijają ten problem, tworząc specjalne karty debetowe dla konopi indyjskich, ale jak dotąd nie pojawiło się żadne długoterminowe rozwiązanie.

RocketFuel twierdzi, że integracja jego platformy z rynkiem pomoże obniżyć opłaty transakcyjne, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo płatności.

W przeciwieństwie do typowych transakcji gotówkowych, które wiążą się z bezpieczeństwem i problemami logistycznymi, sprzedawcy mogą akceptować płatności kryptograficzne od użytkowników, którzy mają kryptowaluty w prywatnym portfelu lub na niektórych kontach giełd kryptowalut.

Usługa świadczona przez RocketFuel obejmowałaby również zamówienia online, o ile przestrzegają one lokalnych przepisów i wytycznych FinCEN dotyczących oferowania usług branży marihuany.

Dyrektor generalny RocketFuel, Peter Jenson, powiedział, że:

Rozwiązania płatnicze RocketFuel zmieniają reguły gry dla branży konopi indyjskiej, której od dawna odmawia się dostępu do tradycyjnych usług bankowych, takich jak otwieranie kont firmowych i dostęp do kart kredytowych/debetowych. Jednak rozwój kryptowalut wyrównał szanse dla branży i dał kontrolę nad transakcjami handlowcom, którzy nie muszą już polegać na bankach w zakresie obsługi transakcji finansowych.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Matthew De Saro jest dziennikarzem i osobowością medialną specjalizującą się w sporcie, hazardzie i statystykach. Zanim dołączył do BeInCrypto, jego prace były publikowane w Fansided, Forbes i OutKick. Z wykształceniem w analizie statystycznej i zamiłowaniem do pisania, ma nieszablonowe podejście do przekazywania wiadomości.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz