Promocja na kanale Premium – odbierz darmowe 10 USD w krypto za rejestrację!

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
 • Dla nowych członków kanału Premium mamy 10 USD bonusu.

 • Kanał Premium dostarcza sygnałów tradingowych, analiz i webinariów krypto.

 • Aby dołączyć za darmo wystarczą 3 proste kroki.

 • promo

  Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Chcesz zostać członkiem naszego kanału Premium do tradingu całkowicie za darmo? A do tego zarobić 10 USD w krypto prosto na swój portfel? Dzięki nowej promocji BeInCrypto Polska jest to teraz możliwe!

SponsorowaneSponsorowane

Tak, nie musisz czytać tego ponownie. BeInCrypto ma dla Ciebie 10 USD w krypto i dożywotnie członkostwo na kanale Premium z sygnałami kryptowalutowymi na Telegramie.

Jak odebrać bonus 10 USD?

Aby dołączyć do naszej społeczności tradingowej na kanale Premium wystarczy kilka prostych kroków. Wszystko, co musisz zrobić, to:

SponsorowaneSponsorowane
 • Zostań naszym członkiem Premium za darmo, czytając wytyczne w dalszej części artykułu.
 • Wybierz pomiędzy LTC, BCH, USDT (ERC20) lub ETH, aby otrzymać bonus o wartości 10 USD.
 • Wyślij nam adres Twojego portfela, aby otrzymać nagrodę.

Uzyskaj DARMOWE sygnały tradingowe i codzienną dawkę informacji od lidera traderów BeInCrypto – Terranova.

UWAGA: Promocja jest ograniczona czasowo. Kampania trwa tylko do 1 lipca, 3:00 UTC.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz wiadomość na @BeInCryptoPremiumPL.

Darmowy kanał z sygnałami krypto

Jeżeli szukasz darmowego kanału, w którym uzyskasz dostęp do sygnałów tradingowych, webinarów, dyskusji z doświadczonymi traderami i wielu innych treści edukacyjnych, to dobrze trafiłeś. Z kanałem Premium BeInCrypto na pewno rozwiniesz i poprawisz swoje umiejętności traderskie. Już nie musisz szukać dalej!

Możesz zapytać, w jaki sposób kanał Premium na Telegramie jest bezpłatny. Cóż, mamy partnerstwo polecające z giełdą Stormgain – w ten sposób giełda zyskuje użytkowników, a użytkownicy dostęp do najlepszych sygnałów. W ten sposób też możemy utrzymywać dostępność do kanału Premium całkowicie za darmo.

Wystarczy wspomnieć, że z miesiąca na miesiąc nasza społeczność traderska odnotowuje zyski. W niedawnym raporcie za miesiąc maj 2021 wskazaliśmy dokładnie w jaki sposób nasi użytkownicy odnotowali 358% zysku w oparciu o zaledwie 19 sygnałów tradingowych.

Jak dołączyć do kanału Premium?

Oto 3 proste kroki, aby dołączyć do kanału Premium i otrzymywać darmowe sygnały i analizy kryptowalutowe:

 1. Zarejestruj się w StormGain, korzystając z następującego linku: https://go.beincrypto.com/PremiumPL
  UWAGA: Pamiętaj, aby korzystać z tego linku, ponieważ nasze zarobki pochodzą właśnie z poleceń opartych na tym linku. Dlatego kanał Premium jest bezpłatny dla wszystkich.
 2. Następnie wyślij co najmniej 20 USD w krypto na swoje konto, które właśnie utworzyłeś. Możesz używać krypto z niskimi opłatami, takimi jak XRP lub DASH, zamiast płacić wysokie opłaty za BTC, ETH i USDT. Możesz użyć tych 20 USD do handlu na Stormgain, ponieważ wszystkie środki należą do ciebie.
 3. Wyślij zrzut ekranu w wiadomości bezpośredniej (DM) do @BeInCryptoPremiumPL na Telegramie z minimalnym saldem konta w wysokości 20 USD w krypto. Zostaniesz dodany do darmowego kanału Premium tak szybko, jak to możliwe.

I to wszystko, jeśli chodzi o rejestrację. I pamiętaj, że jeżeli uda Ci się to zrobić do końca okresu promocyjnego, to otrzymasz od nas jeszcze 10 USD w krypto darmowego bonusu.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Doktor i adiunkt na międzynarodowym uniwersytecie w Lublinie. Spędził 10 lat na studiowaniu filozofii przyrody i nauk o sporcie. Autor 4 książek i ponad 20 artykułów naukowych. Aktualnie wykorzystuje swój umysł dla dobra krypto społeczności. Entuzjasta analizy technicznej, wojownik Bitcoina oraz wielki zwolennik idei decentralizacji. Duc in altum!

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz