Coinbase ma zamiar rozdać tokeny OmiseGo swoim klientom, którzy przechowywali Ethereum w swoich portfelach przez ostatnie trzy lata.

Wiadomość o tym airdropie wyszła na jaw, gdy użytkownik Twittera Jordan Spence (@spencecoin) udostępnił wiadomość, którą otrzymał od Coinbase. Wiadomość wyjaśniała, że ​​skoro dodał Ethereum na swoje konto we wstępnej dystrybucji i airdropie OMG (tym sprzed trzech lat), to otrzyma teraz należne tokeny.

W lipcu 2017 roku OmiseGo wykonało zdjęcie wszystkich adresów Ethereum, które zawierały ponad 0,1 ETH, co zakwalifikowało ich do airdropu.

Tokeny zostały rozproszone we wrześniu 2017 roku, jednak w tym czasie OmiseGo nie było dostępne na Coinbase, więc użytkownicy nie mogli go otrzymać.

Teraz gdy Coinbase oficjalnie umieścił na giełdzie OmiseGo (OMG), Coinbase dostarczy zaległe środki na zapisane adresy Ethereum. W rzeczywistości OmiseGo ma zamiar rozdać prawie 5% całkowitej podaży.

Około 460 000 klientów Coinbase otrzyma zaległe airdropy na swoich kontach, a użytkownicy otrzymają około 0,075 tokena OmiseGo za każdy posiadany ETH.

Wcześniej w tym miesiącu Coinbase otworzył OMG drzwi dla inwestorów instytucjonalnych poprzez swój oddział Coinbase Pro.

Mniej więcej trzy dni później klienci detaliczni uzyskali dostęp do aktywów. Ten ruch okazał się byczy dla ETH, ponieważ jego cena wzrosła o 25% w górę po tej informacji.

Autor: Rida Fatima