Poznaj nowego tradera Be[in]crypto Polska! Wywiad

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Poznaj Darka Rydwelskiego - nowego tradera BeInCrypto Polska.

  • Darek będzie prowadził Telegramowy kanał analiz technicznych dla naszych czytelników.

  • Wykorzystaj jego 10-letnie doświadczenie tradingowe!

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.
W swojej pracy kieruje się rzetelnością i dba o każdy szczegół analizy technicznej. Jednocześnie jego pasją jest praca z ludźmi. Darek Rydwelski – bo o nim mowa, oprócz śledzenia wykresów, jak ryba wody, potrzebuje kontaktu z innymi.

Stąd powstał pomysł wybudowania własnej grupy tradingowej, którą prowadzi z powodzeniem od kilku lat. Skuteczne analizy techniczne i przekazywanie wiedzy stały się jego sposobem na życie.

Sponsorowane

Sponsorowane

Zapraszamy do wywiady z Darkiem Rydwelskim. Poznajcie, kim jest nasz nowy specjalista od analizy technicznej kryptowalut.

Beincrypto (BiC): Cześć Darek, opowiedz nam, jakie były twoje początki z tradingiem?

Sponsorowane

Sponsorowane

Darek Rydwelski (DR): Giełdą zajmuję się od 10 lat, a początki tej pasji wywodzą się z analizowania wykresów Polskich spółek notowanych na giełdzie GPW w Warszawie. To były ciekawe czasy poznawania nowego środowiska, wykresów, analizowania danych i spekulacji rynkowych. Bardzo szybko poczułem się w tym nowym środowisku, jak przysłowiowa ryba w wodzie, co przełożyło się również na dobre rezultaty finansowe.

BiC: A kiedy wszedłeś w analizowanie rynku kryptowalut?

DR: Rynkiem kryptowalut zainteresowałem się, gdy Bitcoin przekroczył magiczny próg $1000, a Ethereum kosztowało jeszcze kilka dolarów. Od tamtej pory rynki krypto to moje główne zainteresowanie, pasja i sposób na życie. Z wielką przyjemnością robię analizy techniczne również dla innych podmiotów finansowych.

BiC: Założyłeś również swoja grupę tradingową. Jakie były początki tego przedsięwzięcia?

DR: Od wielu lat moją drugą pasją jest praca z ludźmi i dzielenie się wiedzą. Dlatego też z wielką przyjemnością prowadziłem szkolenia z network marketingu oraz analizy technicznej. Zaowocowało to powstaniem grupy tradingowej, którą prowadzę samodzielnie już od ponad 3 lat.

BiC: Jakimi wartościami kierujesz się w swojej codziennej pracy w grupie?

DR: Moim głównym celem jest przekazywanie wiedzy zarówno poprzez codzienne analizowanie rynków pod kątem potencjalnych wejść, jak i szkoleń wideo, czy indywidualnych poradach, których udzielam moim subskrybentom.

BiC: Z racji tego, że wchodzisz w stałą współpracę z portalem Beincrypto.pl, co możesz zaoferować naszym czytelnikom?

DR: Moja grupa jest aktywna nieprzerwanie od momentu jej powstania i prawie każdego dnia zamieszczam bardzo skuteczne analizy techniczne dla moich użytkowników. Odbywa się to na znanej platformie Telegram. Każdy aktywny subskrybent może mieć również dostęp do szkoleń wideo w zależności od wybranego abonamentu. Zaczyna się on już od 50 zł za miesiąc, ale – dzięki partnerstwu z przyjaciółmi prowadzącymi projekt Beincrypto – pojawi się specjalna zniżka dla całej społeczności. Oprócz tego zapraszam również na otwarty kanał Telegramowy BeInCrypto Polska Społeczność. Będę tam codziennie zamieszczał analizy techniczne wybranych kryptowalut, które będą dostępne dla każdego absolutnie za darmo.

Serdecznie zapraszam wszystkich krypto-entuzjastów, którzy chcą rozwijać swoje horyzonty w zakresie analizy technicznej i tradingu.

BiC: Dziękujemy za rozmowę oraz życzymy samych sukcesów tradingowych i edukacyjnych!

DR: Dzięki! Pozdrawiam!

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA TELEGRAMIE I KORZYSTAJ Z ANALIZ ZA DARMO

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Doktor i adiunkt na międzynarodowym uniwersytecie w Lublinie. Spędził 10 lat na studiowaniu filozofii przyrody i nauk o sporcie. Autor 4 książek i ponad 20 artykułów naukowych. Aktualnie wykorzystuje swój umysł dla dobra krypto społeczności. Entuzjasta analizy technicznej, wojownik Bitcoina oraz wielki zwolennik idei decentralizacji. Duc in altum!

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz