Potknięcie LINK na drodze do 10 USD

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Istnieje duży opór na 8,90 USD i niewielki opór na 8 USD.

  • Istnieje niewielkie wsparcie między 6,20 USD a 7,20 USD oraz główne wsparcie na 4,80 USD.

  • Link prawdopodobnie zakończył gwałtowny, pięciofalowy ruch w górę.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.
Cena Chainlink (LINK) spada, odkąd 15 lipca osiągnęła rekordowy poziom 8,90 USD.

Chociaż pojawiają się krótkoterminowe oznaki odwrócenia trendu, wydaje się, że LINK osiągnął już swój szczyt i jest obecnie w przedłużonej korekcie.

Sponsorowane Sponsorowane

LINK szczytuje

Cena LINK rosła w przyspieszonym tempie, odkąd 6 lipca wybił się on z obszaru oporu na 4,85 USD. Rajd trwał do 15 lipca, kiedy to cena osiągnęła maksimum na 8,90 USD. LINK od tego czasu spada.

Podczas gdy główny obszar oporu wynosi 8,90 USD, obszary wsparcia znajdują się na 6,20 USD (mniejszy) i 4,80 USD (większy). Pierwszy z nich jest wspierany przez 50-dniową średnią kroczącą (MA), a drugi przez 200-dniową MA. Jest to również poziom, na którym rozpoczęło się paraboliczne wybicie.

Wskaźniki techniczne są niedźwiedzie. RSI spada, podobnie jak dynamika wskaźnika MACD, która zmieniła się w ujemną.

Sponsorowane Sponsorowane

Dlatego też na podstawie dziennych interwałów można oczekiwać, że LINK spadnie co najmniej do obszaru wsparcia na 6,20 USD.

Wykres LINK dzięki Tradingview

Możliwe odbicie

Kryptowaluty trader @CryptoMichNL narysował wykres LINK, który ukazuje potwierdzony obszar wsparcia. Stwierdza on:

#CHAINLINK

Wcześniejszy szczyt został potwierdzony jako wsparcie. Po lewej wcześniejszy przykład i LINK zrobił to samo teraz. Jeżeli utrzyma 6,80 USD, to wygląda na gotowy do kontynuacji w kierunku 8 USD.

Źródło: Twitter

Rzeczywiście istnieje niewielki poziom wsparcia na 7,20 USD. LINK początkowo utworzył długi dolny knot poniżej tego poziomu, zanim odzyskał utracone wsparcie.

Wskaźniki techniczne na niższych interwałach są nieco bycze. Istnieje niewielka bycza dywergencja rozwijająca się w RSI, a jeszcze większa w przypadku wskaźnika MACD. Sugeruje to, że cena może wzrosnąć w kierunku mniejszego obszaru oporu na poziomie 8 USD.

Jednak zwyżkowa tendencja na niższych interwałach nie jest wystarczająca, aby zrównoważyć niedźwiedzią tendencję w wyższych okresach.

Wykres LINK dzięki Tradingview

Liczba fal

Mierząc od dna 13 marca, możliwe jest, że LINK ukończył już pięciofalową formację Elliotta, w której piąta fala została przedłużona.

Jeśli jest tak faktycznie, to cena kończy obecnie korektę A-B-C, w której zakończenia fali A można spodziewać się w pobliżu niewielkiego obszaru wsparcia na 6,20 USD. Fala C może zakończyć się w okolicach głównego obszaru wsparcia na 4,80 USD, co jest również poziomem 0,5 Fib całej korekty.

Chociaż możliwe jest, że piąta fala wydłuży się jeszcze bardziej, prawdopodobnie będzie to widoczne tylko podczas fali B, jeżeli wolumen wzrośnie, a ruch stanie się impulsywny.

Na razie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że cena przechodzi korektę z lipcowego maksimum.

Wykres LINK dzięki Tradingview

Podsumowując, cena LINK prawdopodobnie osiągnęła szczyt i oczekuje się, że wykona korektę do opisanych powyżej obszarów wsparcia.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Valdrin jest entuzjastą kryptowalut i traderem rynków finansowych. Po uzyskaniu tytułu magistra na kierunku Rynki Finansowe w Barcelona Graduate School of Economics rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego w rodzinnym Kosowie. W 2019 roku postanowił skoncentrować się na kryptowalutach i tradingu w pełnym wymiarze godzin.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz