Polygon (MATIC) wyprzedza BSC pod względem dziennych transakcji

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Polygon (MATIC) przewyższył Binance Smart Chain w dziennych transakcjach

  • MATIC był jedynym aktywem, któremu po krachu z 19 maja udało się odzyskać poziom zbliżony do ATH.

  • W ciągu 18 dni cena monety spadła o niemal 40% i w chwili pisania tego tekstu wynosi 1,55 USD.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Opłaty za korzystanie z sieci Ethereum spadły do poziomu poniżej 1 USD za proste transakcje i poniżej 1 USD za złożone transakcje obejmujące wymianę różnych tokenów. Częściowo przyczyną tego zmniejszenia przeciążenia sieci jest Polygon (MATIC), który ostatnio zyskał sporą popularność.

Sponsorowane

Sponsorowane

Polygon, wcześniej znany jako Matic Network, wzrósł 10-krotnie pomiędzy marcem 2021, a jego all-time high odnotowanym w maju 2021 roku. Od tego czasu jego cena zdążyła jednak rozbić się o niemal 70%, co było spowodowane globalnym krachem rozpoczynającym się 19 maja 2021 roku.

Polygon (MATIC) przewyższa Binance Smart hain w dziennych transakcjach

Polygon to rozwiązanie skalowania warstwy 2 zbudowane na blockchainie Ethereum. Projekt pomaga przyspieszyć transakcje dokonywane na zdecentralizowanych aplikacjach (dApp) opartych na Ethereum. Zatem, Polygon dostarcza fundamentalną wartość dla deweloperów dAppów.

Sponsorowane

Sponsorowane

Według konta na Twitterze o nazwie IftikharPost, które powołuje się na dane Messari, Polygon przewyższa obecnie Binance Smart chain w dziennych transakcjach.

MATIC zaprezentował świetne odbicie

W tej chwili branża jest prawdopodobnie bardziej skupiona na Polygon niż na jakimkolwiek innym altcoinie. I słusznie, ponieważ MATIC był jedynym aktywem, któremu po krachu z 19 maja udało się odzyskać poziom zbliżony do ATH. Przez ostatnie 3 tygodnie, projekt odnotowywał jednak serię czerwonych świec.

MATIC z powrotem osiągnął poziom bliski ATH w dniu 26 maja i od tego czasu jest na konsekwentnym trendzie spadkowym. W ciągu 18 dni cena monety spadła o niemal 40% i w chwili pisania tego tekstu wynosi 1,55 USD.

iftikharpost podzielił się również 5 najlepszymi dAppami zbudowanymi na Polygon w dniach od 4 do 10 czerwca:

Polygon, według niektórych analityków, może być głównym rozwiązaniem problemu skalowania Ethereum. Projekt od czasu rebrandingu zawarł też ogromną liczbę partnerstw.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz