Polska społeczność krypto na kanale Premium – darmowe sygnały

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Dołącz do polskiej społeczności krypto w grupie Premium.

  • Zyskaj dostęp do darmowych sygnałów kryptowalutowych.

  • Analizuj, handluj, zajmuj pozycje i ucz się od tradera Terranova z 75% skutecznością.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Śledzisz wykresy i nie możesz znaleźć punktu na otwarcie pozycji? Szukasz sprawdzonych sygnałów, aby poprawić swoje portfolio w tym rynku byka? Chciałbyś porozmawiać z topowymi traderami i nauczyć się ich metod? Teraz to możliwe na polskiej społeczności BeInCrypto. Całkowicie za darmo!

Witamy w polskiej społeczności traderów!

Otwieramy nowy etap, w którym mamy nadzieję przenieść nasze zyski na zupełnie nowy poziom dzięki świeżym, międzynarodowym sygnałom handlowym na kanale Premium na Telegramie.

Nasz międzynarodowy trader Terranova będzie kierował sygnałami, a jako próbkę jego doskonałej pracy zostawiamy raport z jego wyników w kanale sygnałów Premium w tym arkuszu. Rezultat wszystkich zagrań zgodnych z jego sygnałami wyniósł astronomiczne +1320% zysku w grudniu.

Jak zostać członkiem BeInCrypto Premium?

Bycie członkiem naszego kanału Premium jest absolutnie bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na giełdzie StormGain (bez KYC) za pomocą naszego linku BeInCrypto (nie z aplikacji): https://bit.ly/BeInCryptoPremiumPL

Następnie należy złożyć depozyt w wysokości co najmniej 20 USD w BTC, ETH, BCH, LTC, XRP lub USDT. Można przelać pieniądze z innego portfela lub kupić kartą. Te pieniądze będą Twoje, przeznaczone na handel. Nie jest to jednorazowa płatność, którą stracisz. Są to w całości Twoje środki.

W kolejnym kroku wysyłasz do nas na Telegramie @BeInCryptoPremiumPL zrzut ekranu swojego portfela pokazujący saldo większe niż 20 USD oraz numer identyfikacyjny ID StormGain. I to wszystko? Tak, wszystko! Witamy na kanale Premium polskiej społeczności BeInCrypto!

Dożywotnie członkostwo

Członkostwo w grupie Premium jest dożywotnie i nie wiąże się z żadnymi miesięcznymi kosztami. Tylko od Ciebie zależy, które i ile sygnałów wykorzystasz, jak bardzo będziesz się udzielać na kanale, czy w ogóle będziesz aktywny, czy też zdecydujesz się cicho śledzić rynek.

Przestrzegaj tylko kilku reguł naszej grupy tradingowej:

  • Szanuj opinie innych użytkowników, obraźliwe lub dyskryminujące słowa są niedozwolone.
  • Niedozwolone jest również udostępnianie linków polecających, projektów z piramidami, zaplanowanego wydobycia lub jakiegokolwiek rodzaju podmiotów powiązanych.
  • Żaden administrator nie poprosi Cię o pieniądze.
  • Każdy użytkownik, który naruszy zasady, zostanie na zawsze wyeliminowany i zbanowany.
  • Zgłaszaj administratorom problemy, oszustów lub spam.

Kanał Premium: analizy i sygnały dla każdego!

Abonament miesięczny wynosi okrągłe 0 zł. Nasz międzynarodowy trader Terranova posiada około 75% skuteczności. Wystarczy podjąć banalny krok i dołączyć, aby zyskać dostęp do kryptowalutowych sygnałów i analiz. Nasz kanał się wciąż rozwija, a członkostwo jest dożywotnie.

Jeśli chcesz dołączyć, to daj znać, a powiemy Ci, jak to zrobić. Sprawa jest bardzo prosta i nie wymaga nakładów finansowych. Raz dołączysz, jesteś już na zawsze na kanale Premium polskiej społeczności BeInCrypto.

Aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych wiadomościach, możesz zasubskrybować tutaj. Jesteśmy również na Twitterze i Facebooku.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Doktor i adiunkt na międzynarodowym uniwersytecie w Lublinie. Spędził 10 lat na studiowaniu filozofii przyrody i nauk o sporcie. Autor 4 książek i ponad 20 artykułów naukowych. Aktualnie wykorzystuje swój umysł dla dobra krypto społeczności. Entuzjasta analizy technicznej, wojownik Bitcoina oraz wielki zwolennik idei decentralizacji. Duc in altum!

OBSERWUJ AUTORA

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!