Pojawiają się znaki hossy na Ethereum

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Aktywne adresy Ethereum osiągnęły najwyższy poziom od dwóch lat.

  • Zużycie

  • Zwiększono wypłaty z giełd, co wskazuje na zwiększenie akumulacji ETH.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Bitcoin być może potknął się o linię oporu i zmierza w kierunku dłuższego okresu konsolidacji na niższych poziomach. Tymczasem Ethereum może jednak znaleźć się na granicy kolejnej hossy, ponieważ wskaźniki i znaki dotyczące rozwoju sieci wciąż się poprawiają.

W długim wątku szef DTC Capital Spencer Noon (@spencernoon) opublikował kilka wykresów i wskaźników, które malują byczy obraz dla sieci Ethereum.

Pierwszym znakiem jest wzrost aktywnych adresów ETH, które osiągnęły 380 000. Glassnode poinformował również, że obecnie istnieje 40 milionów adresów ETH, w których przechowywany jest przynajmniej kawałek cyfrowego majątku, co stanowi wzrost o 350% od szczytowego momentu wielkości ceny Ethereum na początku 2018 r.

Co więcej „gas” sieci Ethereum jest również wykorzystywany na rekordowych poziomach, co świadczy o tym, że zapotrzebowanie na przestrzeń blokową Ethereum nigdy nie było wyższe.

Emisja stablecoinów w sieci Ethereum jest również chwilowo najwyższa w historii, ponieważ mówimy tutaj o liczbie ponad 7 miliardów dolarów, z czego 4 miliardy dolarów wydano w ciągu ostatnich czterech miesięcy.

Wzrasta również wykorzystanie i rozwój DeFi, a Ethereum stanowi podstawę tego nowego zdecentralizowanego krajobrazu finansowego. Według Noon:

25 milionów $ WBTC [DeFi bitcoin] zostało stworzone od 1 maja – znak, że Ethereum staje się próżnią ekonomiczną dla wszystkich aktywów, zaczynając od Bitcoina.

W opisywanym wątku znajduje się kilka innych wskaźników, w tym zwiększone inwestycje w fundusze instytucjonalne, takie jak fundusz ETH Grayscales. Odpływy walutowe wzrosły, wskazując na akumulację, a transakcje wzrosły o prawie 50% od początku roku.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

POWIĄZANE TEMATY

Raised in the U.S, Lucian graduated with a BA in economic history. An accomplished freelance journalist, he specializes in writing about the cryptocurrency space and the digital '4th industrial revolution' we find ourselves in. <a href="mailto:crypto.inquiries@protonmail.com">Email.</a>

OBSERWUJ AUTORA

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!

Dyskutujemy na naszym kanale Telegram

Dołącz!