Podstawy Ethereum wzmacniają się, gdy kontrakt stakingu się dopełnia

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Analitycy przewidują przejście do przedziału 700-800 USD dla ETH po rozpoczęciu stakingu.

  • Ilość ETH potrzebna do stakingu zbliża się do progu 10%.

  • Cena ETH odbijaja się po weekendowym spadku.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Chociaż Bitcoin kradnie światło reflektorów, gdy waha się powyżej 15000 USD, Ethereum utrzymuje tempo i jak do tej pory w tym roku przewyższa BTC. Analitycy wzywają do kolejnego dużego kroku w górę w oparciu o rozwój podstaw.

Techniczne i fundamentalne perspektywy dla Ethereum nadal się umacniają, gdy aktywa odradzają się po weekendowym spadku i ponownie zmierzają w kierunku szczytu w 2020 roku. Od początku 2020 roku Ethereum zyskał do tej pory ponad 250%, podczas gdy Bitcoin zaledwie 115%.

Wielu analityków, którzy tradycyjnie koncentrują się na Bitcoinie, zwraca się teraz ku Ethereum. Josh Rager również zanotował odległości od ich rekordów wszechczasów:

Spójrzmy na to z perspektywy. BTC jest obecnie tylko o 26% oddalone od swojego rekordowego poziomu. Z drugiej strony ETH jest obecnie o ponad 208% daleki od rekordowo wysokiej ceny. Niedawno BTC osiągnęło lepsze wyniki niż ETH, ale teraz wygląda dość obiecująco i ma dużo miejsca do pompowania i nadrobienia strat.

Rager dodał, że jego celem jest ruch do zakresu 700-800 USD, kolejnej głównej strefy oporu dla ETH.

Podejście do stakowania 10%

Katalizatorem takiego posunięcia będzie prawdopodobnie uruchomienie fazy 0, znanej również jako Beacon Chain, która została zaplanowana na 1 grudnia, jeśli zablokowana kwota osiągnie próg aktywacji.

Uruchomiono kilka trackerów do monitorowania postępów w stakowaniu umowy depozytowej ETH 2.0, która została wdrożona w zeszłym tygodniu:

Obecnie zgodnie z Launchpad ETH 2.0 ulokowanych jest prawie 49 000 ETH, co stanowi nieco ponad 9,3% z łącznej liczby 524 288 wymaganych do powstania nowego łańcucha blokowego.

Przy obecnie ulokowanych 22 mln USD w ETH, analitycy sugerują, że liczba ta prawdopodobnie wzrośnie w grudniu wraz z uruchomieniem fazy 0.

Perspektywa cenowa ETH

Po opublikowaniu ogromnej tygodniowej zielonej świecy, ETH w poniedziałek rano kosztował nieco ponad 450 USD. W weekend nie udało mu się przebić szczytowego poziomu 480 USD w 2020r., a w sobotę spadł do 425 USD, jednak od tamtej pory odnotował wzrost o 6,5%, aby rozpocząć tydzień na plusie.

Opór znajduje się obecnie na szczycie z początku września, ale poza tym ceny mogą szybko wzrosnąć do następnego poziomu oporu, który wynosi około 550 USD. Wsparcie wydaje się dość wysokie i wynosi 420 USD, ale w tej chwili wydaje się, że dla Ethereum sprawy idą w jednym kierunku.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

The opinion of BeInCrypto staff in a single voice.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now