Dwa protokoły Polkadot wiodą prym na Polkadot Parachain z 2,5 mld USD TVL

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Dwa protokoły Polkadot mają ponad 60 milionów DOT pomiędzy sobą.

  • Aukcja na pierwszy slot Parachain kończy się 18 listopada.

  • Cena DOT spada o 10% w dzisiejszym spadku na całym rynku.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Dwa konie przedłużają swoje prowadzenie w inauguracyjnej aukcji Parachainów Polkadot, a termin zakończenia licytacji zbliża się wielkimi krokami.

Sponsorowane Sponsorowane

11 listopada rozpoczęła się bardzo oczekiwana aukcja Parachain sieci Polkadot, w której dwa projekty mają znaczącą przewagę nad pozostałymi uczestnikami.

Acala i Moonbeam, z łączną wartością ponad 2,5 miliarda dolarów, są bliskimi pretendentami do zwycięstwa w aukcji, która zakończy się 18 listopada.

Zwycięski projekt zostanie włączony 18 grudnia na pokład jako pełnoprawny Parachain Polkadot, wraz ze zwycięzcami kolejnych pięciu aukcji. Druga rozpocznie się po zakończeniu pierwszej, a zdobywcy drugiego miejsca będą mogli wznowić walkę o zebranie funduszy.

Sponsorowane Sponsorowane

Walka pretendentów do Parachain

Acala, hub DeFi z siedzibą w Polkadot, jest obecnie liderem aukcji pożyczek społecznościowych, ale z niewielką przewagą. W momencie publikacji, Acala miała 30,8 miliona tokenów DOT przydzielonych według DotMarketCap, wartych około 1,3 miliarda dolarów po aktualnych cenach.

Dokonano 41 667 wpłat na rzecz projektu, który nagradza posiadaczy DOT tokenami ACA. Projekt ma na celu wyemitowanie stablecoina o nazwie Acala Dollar, aby uruchomić cross-chain DeFi i DEX na ekosystemie Polkadot.

Na drugim miejscu znajduje się protokół mostkujący Ethereum Virtual Machine Moonbeam, który umożliwia deweloperom Ethereum bezproblemowe przenoszenie inteligentnych kontraktów i dApps na Polkadot. Moonbeam ma uzbierane 30,7 milionów DOT we wsparciu, warte około 1,29 miliarda dolarów.

W ramach wsparcia dla Moonbeam, który wydaje nagrody w tokenach GLMR, 62 835 podmiotów dokonało wpłat.

Na trzecim miejscu znajduje się Astar Network z 6,6 mln DOT o wartości około 278 mln USD. Chińska firma inwestycyjna DFG dodała ostatnio 300 000 DOT do tej sumy, jak ogłoszono 15 listopada.

Zwycięzca aukcji zostanie wyłoniony za pomocą metody “holenderskiej świecy”, która retroaktywnie decyduje, kiedy aukcja zostanie zamknięta po zakończeniu licytacji. Ma to na celu zapobieżenie manipulacji w ostatniej chwili.

Cena DOT spada

Rodzimy token Polkadot wzrósł do rekordowego poziomu 55 dolarów 4 listopada, gdy narastał szum wokół aukcji Parachain. Stakowane tokeny są tymczasowo wycofywane z obiegu i wykorzystywane do zdobywania nagród w pożyczkach społecznościowych.

Dziś DOT spadł wraz z resztą rynku kryptowalutowego o 10% w ciągu ostatnich 24 godzin, spadając do 42 dolarów w momencie publikacji, według CoinGecko.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

Sponsorowane
Share Article

Martin pisze o cyberbezpieczeństwie i informatyce od dwóch dekad. Ma wcześniejsze doświadczenie w tradingu oraz aktywnie zajmuje się branżą blockchain i kryptowalut od 2017 roku.

OBSERWUJ AUTORA

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz