Wraz z rozwojem serwisu BeInCrypto jesteśmy w stanie oferować naszym czytelnikom coraz bardziej wartościowe rozwiązania. Niedawno nawiązana współpraca z szybko rozwijającą się i zdobywającą niemałą popularność w świecie kryptowalut giełdą StormGain pozwala nam właśnie zaoferować polskiej społeczności jeszcze większą wartość dodaną, oprócz regularnie publikowanych ciekawych wiadomości i analiz.

Specjalnie z okazji partnerstwa z giełdą kryptowalut StormGain, BeInCrypto.pl nawiązało współpracę z wieloletnim, doświadczonym polskim traderem, który będzie wspierał naszą społeczność poprzez analizy rynku kryptowalut, edukację na tematy związane z handlem, a to wszystko w ramach bezpośredniego kontaktu za pomocą grupy na Telegramie.

Dzięki temu analizy i sugestie mogą być dostarczane bez zbędnej zwłoki.

Jak dołączyć do grupy tradingowej BeInCrypto.pl na Telegramie?

Zasady są bardzo proste:

Co istotne, wpłacone 25 dolarów pozostaje cały czas do dyspozycji użytkownika. Mogą posłużyć do zakupu kryptowalut, handlu z dźwignią itp. – nie są blokowane, zatem w każdej chwili mogą zostać wypłacone.

Co to jest StormGain?

StormGain to giełda kryptowalut notowana na CoinMarketCap. Oferuje możliwość zarabiania na handlu kryptowalutami zarówno na wzrostach, jak i na spadkach dzięki instrumentom pochodnym i dźwigni aż do x200. Oprócz tego oferuje także standardową możliwość kupna i sprzedaży kryptowalut (tzw. handel spot), np. na długoterminowe HODLowanie. Do dyspozycji jest wersja przeglądarkowa oraz dedykowane aplikacje na iOS i Androida. Co istotne, interfejs giełdy jak i strona internetowa są w pełni po polsku. Cieszy fakt, że międzynarodowe giełdy kryptowalut zauważają Polskę jako istotny rynek.

Przegląd podstawowych możliwości giełdy prezentujemy w artykule StormGain – jak zacząć używać?

Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty już teraz – kliknij tutaj, zarejestruj się na StormGain i jeszcze łatwiej zacznij zarabiać na kryptowalutach.