Partnerstwo cyfrowe Fidelity zapewnia kryptowaluty zamożnym inwestorom z Azji

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Fidelity Digital Assets i Stack Funds ogłosili nowe partnerstwo, aby zapewnić inwestycje kryptograficzne inwestorom azjatyckim o dużej wartości netto.

  • Stack wykorzysta doświadczenie Fidelity w zakresie ograniczania ryzyka, aby zaoferować opcje inwestycji w kryptowaluty swojej wyłącznej klienteli.

  • Partnerstwo jest najnowszym z serii optymistycznych posunięć instytucjonalnych.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Fidelity Digital Asset Services ogłosiło nowe partnerstwo z cyfrową platformą inwestycyjną Stack Funds w celu zaspokojenia popytu na inwestycje kryptograficzne ze strony zamożnych osób w Azji. Z siedzibą w Singapurze, Stack Funds wprowadzi usługi przechowywania kryptowalut Fidelity na swoją wyłączną listę klientów azjatyckich.

W oświadczeniu przekazanym Bloombergowi, Stack Funds ujawniło rosnące zapotrzebowanie na usługi inwestycyjne związane z kryptowalutami ze strony HNI i biur rodzinnych w Azji.

Firma ma nadzieję, że uda się wykorzystać reputację Fidelity i wykazać możliwości w zakresie bezpiecznej przestrzeni przechowywania aktywów cyfrowych w celu zaspokojenia rosnącej niszy popytu i dalszej popularyzacji inwestycji w kryptowaluty w regionie.

Partnerstwo Fidelity-Stack oferuje symbiozę

Według współzałożyciela Stack, Michaela Colletta, oczekuje się, że partnerstwo będzie atrakcyjne dla inwestorów ze względu na zmniejszony czynnik ryzyka związanego z obecnością Fidelity oraz własną kontrolą finansową i ochroną inwestorów. Te zabezpieczenia obejmują comiesięczne audyty aktywów, kompleksową ochronę ubezpieczeniową oraz cotygodniowe składki i wykupy.

Fidelity Investments postrzega partnerstwo jako część szerszego strategicznego przejścia w przestrzeń aktywów cyfrowych. W sierpniu firma ujawniła, że ​​uruchamia fundusz wyłączny Bitcoin, który ma być udostępniony biurom rodzinnym, zarejestrowanym doradcom inwestycyjnym i innym instytucjom, z zastrzeżeniem minimalnej początkowej inwestycji w wysokości 100 000 USD.

W rozmowie z Bloombergiem na temat partnerstwa, Christopher Tyrer, szef Fidelity Digital Assets Europe, powiedział:

Istnieje krytyczna potrzeba platform, które mają głębokie zrozumienie tego, czego szukają lokalni i regionalni inwestorzy. [Tego] historycznie brakowało w przestrzeni zasobów cyfrowych.

Popularność kryptowalut rośnie

Po burzliwym roku, w którym cena Bitcoina spadła do 3800 USD w marcu, inwestycje w kryptowaluty i wskaźniki przyjęcia przez konsumentów pod pewnymi względami już przekraczają poziomy obserwowane podczas hossy 2017.

4 października BeInCrypto poinformował, że dyrektor generalny MicroStrategy, Michael Saylor, przeniósł 425 milionów dolarów z zasobów gotówkowych swojej firmy na Bitcoin, opisując to jako „aktywo rzadsze niż złoto”.

Rozmawiając z Bloombergiem, Collett powiedział:

Ten rok był trudny, jeśli chodzi o przyciągnięcie ludzi do Bitcoina, ponieważ nie okrył się chwałą podczas spowolnienia na rynku. Do ciemnych i mrocznych dni marca dochodzimy ponownie.

Przemawiając 27 października, analityk sieciowy Willy Woo ujawnił, że podczas gdy świat kryptowalut czeka, aż Bitcoin wróci do swoich maksimów z 2017r.,jJego cena Network Value Transaction Ratio (NVT) jest już najwyższa w historii. Po tym, jak powiedział, nieuchronnie nastąpi wzrost cen.

Kilka znaczących instytucji finansowych, w tym PayPal, dokonało zmian rynkowych, aby dostać się do przestrzeni kryptowalut.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

I first got into crypto at the University of Hull in 2010 when my friend Jacky and I ironically bought a few bitcoin thinking of it as some kind of internet-joke-thing. We both got rid of it soon after, but while I totally forgot about it and focused on building a career in television, he kept an eye on the crypto scene and a few years later back home in Hong Kong, he made a small fortune investing in Ethereum. That showed me! These days in addition to my writing and television career, I am now a busy crypto advocate because I believe cryptocurrencies and blockchain technology are a key driver of Nigeria's technological transformation, contributing in no small measure to Africa's unique leapfrogging phenomenon. <a href="mailto:editorinchief@beincrypto.com">Email me!</a>

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now