Paris Saint-German (PSG) nawiązuje partnerstwo z Crypto.com

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Giełda Crypto.com nawiązała partnerstwo sponsorskie z światowej klasy drużyną piłkarską Paris Saint-German (PSG).

  • Nie jest to jednak pierwszy kontakt platformy ze sportem. Już wcześniej weszła bowiem we współpracę z UFC, Formułą 1 i La Liga.

  • Z informacji prasowej, wynika że europejski klub otrzyma również znaczną część płatności sponsorskiej w natywnym tokenie giełdy, CRO.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Giełda Crypto.com nawiązała partnerstwo sponsorskie z światowej klasy drużyną piłkarską Paris Saint-German (PSG). Nie jest to jednak pierwszy kontakt platformy ze sportem. Już wcześniej weszła bowiem we współpracę z UFC, Formułą 1 i La Liga.

Sponsorowane

Sponsorowane

Paris Saint-Germain (PSG) nie jest nowicjuszem w świecie kryptowalut. Klub już wcześniej wydał swoje fan tokeny przy pomocy platformy Socios. Teraz, francuska drużyna ujawniła podpisanie wieloletniej umowy sponsorskiej z giełdą kryptowalut Crypto.com. Crypto.com stanie się oficjalnym partnerem klubu piłkarskiego, a transakcja opiewa podobno na miliony dolarów.

PSG otrzyma tokeny CRO

Z informacji prasowej, wynika że europejski klub otrzyma również znaczną część płatności sponsorskiej w natywnym tokenie giełdy, CRO. Crypto.com będzie też wydawać i hostować NFT drużyny. W komunikacje prasowym możemy przeczytać:

Współpraca z Crypto.com, liderem w branży kryptograficznej, była naturalnym kolejnym krokiem. Firma może pochwalić się ponad 10 milionami użytkowników na całym świecie. Jest też jedną z dziesięciu najlepszych aplikacji finansowych zarówno w App Store, jak i Google Play. Oprócz budowania najszybciej rozwijającej się platformy kryptograficznej na świecie Crypto.com oferuje również najpopularniejszą na świecie kartę kryptograficzną dostępną w ponad 30 krajach.

Dyrektor ds. partnerstw klubu , Marc Armstrong, skomentował współpracę w następujący sposób:

Cieszymy się, że możemy powitać Crypto.com w rodzinie partnerów PSG; łączy nas ta sama pasja do innowacji i ta sama ambicja, aby dotrzeć na sam szczyt. Dzięki temu partnerstwu PSG po raz kolejny demonstruje swoją wizję i przywództwo jako pionier w obszarach takich jak styl życia, esport i cyfryzacja. To ekscytujący czas dla kryptowalut i nie możemy się doczekać współpracy z Crypto.com, aby zapewnić nowe doświadczenia wszystkim fanom klubu.

Z kolei współzałożyciel i CEO Crypto.com – Kris Marszałek stwierdził:

Naszą misją od pierwszego dnia było przyspieszenie przejścia świata na kryptowaluty, robimy to, znajdując najlepszych partnerów na świecie, a PSG nie ma sobie równych. Nie mam wątpliwości, że dzięki widoczności marki, dostępowi do stadionu i drużyny oraz wspólnemu rozwojowi NFT stworzymy nowe i ekscytujące doświadczenia dla fanów piłki nożnej na całym świecie.

To nie pierwszy raz Crypto.com

Należy zauważyć, że nie jest to pierwszy kontakt Crypto.com ze sportem. Spółka już wcześniej zawarła umowy z UCF, Formułą 1 i La Liga. Z drugiej strony jest to pierwsza umowa z giełdą kryptowalut, którą podpisała PSG,

Paris Saint-Germain poczynił spore ruchy, aby stać się jedną z najsilniejszych drużyn na świecie. Klub niedawno kupił sześciokrotnego zwycięzcę Ballon D’or, Lionela Messiego. Wraz z informacją o transferze, fan token drużyny poszybował na nowe szczyty.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz